Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vegetassj1: tzn ja mam diagnoskop warsztatowy, może dlatego nie słyszałem poza tym jednym przypadkiem obiekcji, z resztą moim zdaniem układ uczciwy a i tak się nie wpinałem bo na tylnym błotniku już pękała szpachla. Inaczej wygląda jak ktoś przyjeżdża z laptopem i nie wiadomo co tam robi, no ale też tak jak napisałem - to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Tak czy siak w przeważającej liczbie przypadków nikt nie miał obiekcji.
@kmt187
Tak,niech sprawadza to fachowiec,a nie byle anon.
Nie wiem co on moze zrobic,czy nie wgra jakiegos lipnego oprogramowania,czy nie spali centralki czy cokolwiek.
U mechanika spoko,niech go sobie nawet wybierze.
@vegetassj1: Mama też Ci podpina ładowarkę do prądu? A do wykopa loguje Ci się starszy brat czy tylko udajesz, takiego dzbana? Najpierw poczytaj o tym jakie trzeba mieć kable do programowania sterowników i że się różnią od tych tylko do "ODCZYTU DANYCH i PROSTYCH KOMEND" typu "adaptacja przepustnicy, odczyt temp oleju w skrzyni", o tym, że gniazdo OBD II jest do DIAGNOSTYKI, a do programowania używa się innego ( w dużej
@kmt187: Tak, bo seba ogarnie NCS jak tu inpa jest po niemiecku i wielu woli prostą ISTA, bo nie trzeba 10x klikać i znać się na modelach silników, bądź wywoływać modłów "ręcznie". Ty masz jakieś pojęcie ale Vegitosan już odleciał w #!$%@? i w kosmos. xD Jak on jest taki haker, to chyba trzeba założyć jakąś dziuplę i brać go na akcje, będzie przez obd II otwierał i odpalał auta z
@TheOneEyedKing
Kazdy moze powiedziec co chce. Nie znam obcych ludzi i nie ma w tym nic zlego,ze im nie ufam?
Zrozum,ze nawet jak cos potencjalny klient #!$%@?,to ja mam problem.
Jak cos uszkodzi podpinajac sie do kompa to i ja mam klopoty.
Sam miales agenta co gowno umial i jest potencjalnym problemem.
Nie znam sie na elektronice samochodowej,dlatego wole to oddac do fachowca.
Jak sprzedawalem samochody( a sprzedawalem cale swoje dwa) to
Nie ma w tym wielkiej filozofii. Po prostu, my, różowe paski, jesteśmy wielkimi atencjuszkami. Chwytami się każdej możliwej okazji, żeby tylko podnieść poziom zainteresowania naszą osobą.

@akNe Nie wiem dlaczego, ale przez pryzmat wykopu mnie to rozśmieszylo że mimo tylu niepochlebnych opinii ktoś potrafi podejść do tego z humorem i "wyjaśnić"

@aarahon Ja po samej treści ogłoszenia bym raczej odpuścił. Do tego te zdjęcia i cena też taka średnia.
@vegetassj1: Ta SKP, sprawdzi hamulce, czy amory siedzą i tyle. Rozumiem, że jeśli serwis boscha czy nawet aso poszłoby na łatwiznę i odczytało błędy, ale nie dość głęboko. To bierzesz fakt na klatę, że jak ktoś chwilę po podpisaniu umowy z tobą wbije się swoim PC i ładnie wyświetli Ci błąd np. mechatroniki/chłodzenia skrzyni, to bierzesz to na klatę i oddajesz hajs na regenerację skrzyni, bądź zabierasz auto? Czy nawet jeśli