Wpis z mikrobloga

@enron: Po takim śniadaniu to ja z kolei bym się nie ruszył wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mistejk: ja codziennie o 5 rano biegam, więc takie śniadanko to w sam raz na uzupełnienie energii ( ͡ ͜ʖ ͡)
Popielec dziś :/


@freddydurkee: może i popielec - nigdy się nie przejmowałem kościelnymi wymysłami o tym co i kiedy wolno jeść. Jedynie w wigilię i Wielki Piątek przestrzegam postu, ale to bardziej ze względów praktycznych - żeby zaostrzyć sobie apetyt na główną wyżerkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak będziesz chlał do 2 w nocy, to już widzę jak rano robisz takie śniadanie (,)


@Mukuba: chłopie, kiedy ja ostatnio chlałem xD Lampka wina z żoną wieczorem, ewentualnie piwko do pizzy raz na parę tygodni i tyle¯\_(ツ)_/¯

Inna sprawa, że nigdy chlanie samo w sobie nie stanowiło dla mnie jakiejś wartości - pomijam czasy, w których byłem arcydurny (studia) xD
Normalnie bym takiego śniadania nie robił,
@enron: ja zaczynam bardzo dużym kubkiem soku z warzyw i owoców, śniadania to dopiero koło11-12 godziny , płatki owsiane namoczone wodą + jogurt kokosowy + syrop z agawy


@sailor_73: nie umiałbym tak. Jak mi się raz czy dwa razy zdarzyło z pośpiechu nie zjeść śniadania, to potem prawie napadałem na Panią Kanapkę gdy do nas przyszła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz już jestem po wsunięciu dodatkowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enron: ja jem śniadanko w pracy. wstaje, pijąc kawę w międzyczasie robię tapetę i wsiadam w auto, 15minut później w maxie jestem w pracy i jem śniadanie sprawdzając pocztę. W weekend bez śniadania nie wyjdę, fakt