Wpis z mikrobloga

Nostalgiczna nitka z #!$%@? o łotewskich chłopach

Trzech łotewskich chłopów chwali się swoimi synami
- Mój syn farmer, może mieć tyle zimnioków ile chce. - Mówi pierwszy.
- Mój syn w Politbiurze, może gwałcić tyle kobiet ile chce. - Odpowiada mu drugi.
- Mój syn trup, jego trud skończon. - Odzywa się trzeci
- Tyś wygrał z nami. - Odpowiadają mu dwaj pierwsi.
Ale wszyscy smutni

#heheszki #dowcip #suchar #pasjonaciubogiegozartu #historia #feels #czarnyhumor
Felix_Felicis - Nostalgiczna nitka z #!$%@? o łotewskich chłopach

Trzech łotewskic...

źródło: comment_1582638922sAevyLPrcOxAOpfq7mr6Vj.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@Qnioo @nie_programista_20k Geneza jest taka, że w ZSRR Łotewska Republika była wybitnie dymana przez sowietów. Z jednej strony kawały śmieszne, z drugiej strony Łotwa jest bardzo ładna i zadbana, naprawdę doinwestowana jak na swoje możliwości w odróżnieniu od tak ekstremalnie paskudnej Litwy, że od patrzenia pękają oczy xD
  • Odpowiedz
@Felix_Felicis: Politbiuro zaoferowało chłopom ciepłe schronienie, pod jednym warunkiem: nie mogą patrzeć przez okna, bo żywot stracą. Chłopy wesołe, zima nie straszna. Politbiuro zbudowało im szklarnie. Ich trud skończony. Politbiuro szczodre.
  • Odpowiedz
200 Łotyszy jedzie do gułagu w wagonie bydlęcym - każdy z nich wygrał. Grzejąc się wzajemnie w ciasno upchanym wagonie rozmyślają o śmiertelnie ciężkiej pracy. Ale to tylko halucynacje. Nie ma pociągu, a Łotysz jest tylko jeden. Umiera na polu z chłodu i niedożywienia. Jego łza nawodni pole dla przyszłych pokoleń.
  • Odpowiedz
@Felix_Felicis: Pamiętam, że kiedyś mi się udało wymyślić taki dowcip xd

Do łotewskiej wioski przyjechał filantrop z południowej Łotwy. Miał tyle zimnioków ile tylko dusza zapragnęła. Chłopi patrzyli się na niego jak na Boga, a on zaczął rozdawać zimnioki. Wtedy jeden chłop powiedział do drugiego:
- Uszczypnij no mnie, mam nadzieję, że to nie jest sen!
Miał rację, to nie był sen. To były halucynacje z niedożywienia. Na Łotwie nie ma
  • Odpowiedz
@Bajaderka_Z_Ryby: Coś w tym jest, mam kumpla Litwina, pojechał na Litwę po 8 chybs latach i jsk wrócił to powiedział ze nigdy więcej. Oprócz Wilna bieda i alkoholizm gorszy niż przed jego wyjazdem, większość młodych wyjechała a ci co zostali to patologia.
  • Odpowiedz