Wpis z mikrobloga

Nostalgłem mocno.

Telefony "slidery" z guziczkami. Miałem takiego SE. Super opcja w gimbazie muza cała w tel (karta 4GB wooooo), gierki z WapStera, pierwsze gołe babki i ciągłe łączenie z kompem przez USB. "Seryjne" Słuchawki były całkiem przyzwoite - dokanałowe z niezłym basem. Potem kupiłem lepsze ale biorąc pod uwagę to co dzisiaj się dołącza to kosmos.

Największa zaleta - pisanie "esków" pod ławką na lekcji (nie zabierali nam telefonów jak w jakimś więzieniu, nawet nie było zbytnio zakazów, po prostu wiedzilismy, że na lekcjach nie używa się tel.). Każdy miał swoje T9 i podpowiedzi w głowie, bo było wiadomo, że słowo jest na 2 lub 3 miejscu w podpowiedziach. Niektórzy mieli master level bez T9 tylko musieli się więcej naklikać.

I wrócilbym do tego telefonu ale czasy się zmieniły. Nic na tym nie "odpalę" już za bardzo.. a kto dzisiaj pisze SMS? Choć mam je bez limitu to i tak 90% komunikacji to messenger. I choć piszę szybko , tto do prędkości na fizycznej klawiaturze (która w tym modelu po miesiącu klikanka esków do dziewczyn ze szkoły miała pęknięte w pół przyciski) nie mam podejścia. To jest przepaść.

To se ne vrati....

#telekomunikacja #telefony #technologia #oswiadczenie #kiedystobylyczasy
NicoRosberg - Nostalgłem mocno. 

Telefony "slidery" z guziczkami. Miałem takiego S...

źródło: comment_1582611189ZCz567FjFRdltvKGgfUUhg.jpg

Pobierz
  • 67
@MrSzakal: @NicoRosberg: Jeśli chodzi o W595 to miałem chyba tzw Limited Edition Taki szaro biały, tył wysuwanej części miał limonkowy tak samo klawiaturę. Niestety w necie nie mogę znaleźć takiej edycji. Musiał bym w domu go poszukać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NicoRosberg: a ja mam zle wspomnienia z tymi telefonami, bo nie było mnie stać na nie w gimnazjum i miałem jakieś podstawowe gowno typu Nokia 1600 podczas gdy ludzie wozili się z takimi maszynami i było mi przykro w #!$%@?, tym bardziej że czasami słyszałem docinki. Teraz mam Samsunga S10 i nigdy w życiu nie wrocilbym do tamtych czasów
@NicoRosberg: To był mój telefon nr1 do pisania SMSów, przecież na tym dało się pisać smsy nie wybierając telefonu z kieszeni. Pamiętam miałem licznik wysłanych wiadomości, to liczby szły w dziesiątki tysięcy.
Tak, byłem biedakiem i nie stac mnie było na wasze sony ericsony, tylko na zajechaną nokię z drugiej ręki.
mariecziek - @NicoRosberg: To był mój telefon nr1 do pisania SMSów, przecież na tym d...

źródło: comment_1582621121A4X4QE78OKZyAszq9VSAOE.jpg

Pobierz