Wpis z mikrobloga

Gdzie kupujecie ubrania? Ja byłem dziś prawie 3h w galerii i czuję się teraz cały wyssany z życia, a tam chodze jak jakiś zombi. Robię się senny, ostre światło wbija mi się w oczy, wysychają mi spojówki.

Najgorsze, że będę musiał tam wrócić, bo nic nie kupiłem, duży wybór ale nic praktycznie mi się nie podoba, jeden rozmiar za mały rozmiar wyżej za duży, no nie da się.
#przegryw #modameska
  • 15
Gdzie kupujecie ubrania?


@Still22lvlCrock: zalando, niestety trzeba sie pobawic na poczatku w dobraniu sobie rozmiarów różnych marek, a i to mozna się oszukac bo tej samej marki, tego samego kroju koszula, ale innego koloru już ma inną rozmiarówkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Still22lvlCrock: niebieskiemu kupuje albo w carry (proste ubrania, bez żadnych udziwnień, zwykłe koszule i tshirty) albo na Zalando (znalazł sobie jeden model spodni który leży na nim elegancko i kupujemy teraz różne kolory i materiały tego samego modelu)
@MagicznyJakub: to ich wspólna decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Still22lvlCrock: na necie najlepiej.. bo takie latanie od sklepu do sklepu w galerii, czy nawet po samych wieszakach w sklepie to istnej #!$%@? idzie dostać.. na necie ładnie filtrowanie sobie ustawisz, wszystko co potrzebne i nie musisz się spieszyć a i zmęczysz się znacznie mniej. do tego rabaty większe i możesz sobie lajtowo porównywać ceny.
@Still22lvlCrock: Tak jak ci piszą inni tutaj: sklepy internetowe. W godzinke jesteś w stanie przejrzeć tysiące ubrań z różnych sklepów, co w galeriach by ci zajęło wieki. Kwestie przymierzania zalatwiasz tak, ze zamawiasz sobie duzo rzeczy, nawet rozne rozmiary tych samych ubran i pozniej w domu mierzysz i odsyłasz co nie pasuje. Wszędzie masz minimum 14 dni na zwrot bez podania przyczyny, w niektórych sklepach dłużej.