Wpis z mikrobloga

@Victim: pfff ja nosze zawsze przy sobie, ale zgrywam zajętego i odpisuje po jakiś 3 godz.. Żeby dodatkowo tematy do rozmowy nie wyczerpały się przez pisanie. Wolę się spotkać. Zauważyłem że sporo dziewczyn robi tak samo.
  • Odpowiedz
@jebluschytrus mieli w dupie kierownictwo i tak by mnie nie zwolnili z gówno roboty za telefon. Także tego. Ja akurat mogę robić co chce w pracy spać, jeść itd. tylko żebym z terminami się wyrobił a nie są jakieś mocno napięte.
  • Odpowiedz
@puzonyyx: to jest właśnie ta zmiana mentalności która sprawiła że tak łatwo wszyscy teraz oddają swoje swobody za cenę wygody i komfortu. Tak jak napisał @spidero kiedyś był jeden telefon na całe osiedle i ludzie żyli a teraz panika i strach w oczach bo wyszedłes na minutę po bułki do sklepu bez telefonu.

Coś się stanie i kto zadzwoni po pomoc? Drzewo w parku?

Nie, ta druga osoba na
europa - @puzonyyx: to jest właśnie ta zmiana mentalności która sprawiła że tak łatwo...

źródło: comment_1582571359iHEfBRkrCDoCTB4S8vwZv4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spidero: pracowalem na budowie, na produkcji i nawet tam ludzie mieli telefon przy sobie

@jebluschytrus: wyobraź sobie że jest mnóstwo firm gdzie używanie telefonu w czasie pracy jest kompletnie zabronione. Telefon zostawia się w szatni i tyle.
  • Odpowiedz
@spidero: ja mam całe życie wyciszony XD kto chce i tak w końcu mnie złapie, ba nawet wibracji nie mam czasami przez tydzień włączonych, z pracy nie mają raczej po co dzwonić, a reszta wie jak mnie znaleźć
  • Odpowiedz
Nie, ta druga osoba na świecie która też ma telefon bo przecież nikt inny nie ma :P


@europa: No, na pewno Ci ktoś w dzisiejszych czasach da swój telefon xD. Prędzej po Tobie przejdzie jak będziesz leżał na chodniku :p
  • Odpowiedz
@puzonyyx: dobra ostatni raz odpisuje bo trollujesz. Mówisz do gościa "proszę zadzwonić na 112 po pogotowie" i nikt ci nic nie musi dawać. A zadzwonić musi, taki ma obowiązek. Zresztą jak nie on to ktoś inny.
  • Odpowiedz
@europa: Nie ma obowiązku, może sobie pójść i nigdy więcej go nie zobaczysz. Albo może nie być nikogo w okolicy. Ewentualnie zasłabnie ktoś inny w pustym parku wieczorem i będziesz jedyną osobą, która mogłaby zadzwonić po pogotowie, ale nie będziesz miał telefonu. No, ale tak - lepiej nie nosić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz