Wpis z mikrobloga

@zortabla_rt: Powie tak: w Polsce, w pokoleniach które nie mają jeszcze 30'tki bardzo dużo osób potrafi zrobić na prawdę dużo w komputerze, bo się człowiek uczył: komputer był zwykle do głupot i był dla dziecka, więc na jakichkolwiek naprawach zazwyczaj oszczędzali, to i człowiek potrafi sobie sam większość rzeczy ogarnąć...jak mam z czymś problem w komputerze, nie wymagającego hardwaru (typu np drugi dysk) to za pomocą google staram sobie samemu radzić
Cóż, nie powiedziałem że wszyscy. Powiedziałem że ogólnie pokolenie i podałem powód przez który tak jest wg mnie.


@abcdefghijklmn: Uczę w szkole średniej i ci powiem, że ci przed 30 to tak, dużo umieją zrobić. Ale młodzież nie. Bo oni nie używają komputerów, tylko telefonów ewentualnie tabletów. Rozkręcać nie rozkręcali nigdy nic bo po co jak mama tata kupią nowe albo co najwyżej do serwisu się da. To nie to, co
@Asd15: Na temat dzieci to nie mam zdania...bardziej mi chodziło o ludzi w moim wieku i podobnym czyli jakoś 25-30. Po własnych siostrzenicach widzę, że strasznie zapatrzone w telefon w proste, niewymagające myślenia gierki, więc ufam Twojemu osądowi, że może to faktycznie większej liczby tych dzieci dotyczyć.