Wpis z mikrobloga

@jonasz787: prawdopodobnie przejdę na platformę ING, więcej wykresów, więcej danych bezpośrednio z aplikacji. Muszę tylko spieniężyć te akcje które już posiadam.

@Wankeo: ja dokupiłem teraz 2000 akcji Vivid i Jujube. W przypadku tego drugiego rokuję ostre wybicie w tym roku, wydaje mi się że zapowiedzą kolejną cześć Realpolitiks. Już coś się zaczyna dziać na kursie.
Vivid ma słabe raporty i wyniki ale kurs szoruje dno aktualnie więc niech
  • Odpowiedz
@Gnojowisko3000: jestem pod wrażeniem wyniku. Ja podchodzę do spółek gamingowych z dystansem i jedyna w moim portfelu to ultimate games z NC. Farm dziwie się, że tak sobie dobrze radzi, bo generalnie nie zarabia za dużo, przychody nie są duże, a jedyne co mają to duże predyspozycje właśnie z World War 3.
  • Odpowiedz
@michal0110: spółka również aktualnie szoruje dno patrząc na wycenę z 2017 roku.
Mają w planach wydanie gry w klimatach Cyberpunka, akcje są w miarę tanie.
Wydaje mi się że dobra opcja, w końcu przed premierą Cyberpunk 2077 od CDP albo zaraz po premierze ludzie będą realizować zyski i szukać innych spółek GameDev.

Szał zacznie się w okolicach maja/czerwca o ile nie przełożą premiery (CDP) i o ile #koronawirus
  • Odpowiedz