Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@PeterPolska: no, zwłaszcza ta przemowa ze spoconym ryjem gdzie się drze i w każdym zdaniu przypomina że jest prezydentem...;) W grze o tron pada takie zdanie - "ktoś kto musi ciągle przypominać, ze jest królem - nie jest nim" ;) idealnie pasuje do Adriana
  • Odpowiedz
@trox: Nie chodzi mi tylko o treść ale i o sposób jak mówi, jak słuchałem bronkowca to zasypiałem a miałem wrażenie że podczas czytania jego przemówień on sam miał na to w------e. Czy jest mega oratorskim geniuszem? K---a nie! Ale na tle reszty chołoty niestety się wyróżnia. MKB? Klei końcówki wyrazów, jakby była zalana 24/7, kosiniak&kamysz mówi normalnie ale jest taki koncyliacyjny że aż sztuczny i fałszywy. Bosaque? Nie da
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PeterPolska:

Bez względu co on p------i na tych spędach, trzyma retorykę i ma flow.

I taka jest podstawowa funkcja prezydenta - błyszczeć przed kamerami. Każdy kto sądzi inaczej i np. zaklada, że ciepła ciocia kidawa albo scentralizowany rewolucjonista "służba zdrowia" kosiniak byliby super niezależni i nie sluchali swoich mocodawców, jest po prostu głupi i naiwny, bo każdy prezydent grał dla swojej drużyny (no może z wyjątkiem Bolęsy, on grał dla
  • Odpowiedz
@PeterPolska: Czym się wyróżnia ? Że pokrzykuje i mówi Ci że wzrost jest w c--j skomplikowany i nie interesuj się dlaczego ?
Tym że obraża grupy zawodowe ( sędziów ) bo ma przykaz od księcia z Żoliborza ?
Mówisz że kosiiniak mówi sztucznie ... Serio ? A Duda to ma flow, c'nie?
Dla mnie nie ma żadnej obrony tego człowieka po tym jak porównał faka lichockiej ( onkologia przypominam )
  • Odpowiedz
@clexi88: Ale ja się nie zgadzam z tym co on wygaduje. Ma po prostu warsztat i jest lepszy. Ja się nie bawię w tą grę, nie mam złudzeń co do tych ludzi bo ich wszystkich p------i kto i jak żyje w Polsce. Oni niezależnie od tego co wciskają biednym ludziom na końcu mają na uwadzę tylko wynik polityczny. Każdy ma też inny szablon, od pseudo patriotyzmu przez udawane centrum po
  • Odpowiedz
  • 1
@Scaab: prezydent mem i nic poza tym, jak zechce to dla karakana o 2 w nocy z łóżka potrafi się zerwać byle podpisać ustawę
  • Odpowiedz