Wpis z mikrobloga

@Klepajro no akurat Penny na tle reszty przeruchanych loch nie wypada jakoś źle. Nadal dobrze się trzyma, nie ma dzieci z innego związku, zarabia więcej niż jej mąż naukowiec. Z charakteru też wydaje się spoko i ma dużą dawkę akceptacji na nerdowskie hobby jej męża i jego nie mniej nerdowskich przyjaciół (chociaż z drugiej strony te nerdy to wysokiej klasy naukowcy a nie przegrywy mieszkające z matką).

Wędlug mnie Leonard nie skończył
@Klepajro jak mówiłem zawsze mogła byc zaborcza bezrobotną lochą która zabraniała by wszystkiego, kazała się utrzymać i ciągle narzekała robiąc z życia Leonarda piekło. A tak to przynajmniej ma jakieś tam ambicje, coś tam kursy porobiła. Jak mówiłem nie jest źle. Powiedziałbym że perełka wśród przeruchanych loch xD no ale to serial a nie rzeczywistość. Gdyby wszystkie były jak Penny to beciaki miałyby jak w niebie xD
@Klepajro:

Priya, Leslie (fwb?), taka grubsza, taka starsza (jednorazowa przygoda), asystentka, która go podrywała, ale z którą do niczego nie doszło. Nie wiem, czy typowy przegryw może liczyć aż na taką uwagę ze strony kobiet.

A że był głupi i dał się namówić na próbę zabrania rzeczy od jej byłego w pierwszym odcinku, to inna sprawa.

Plscil jej za jedzenie mieszkanie czasem internet


Sheldon też pożyczył jej pieniądze na czynsz i