Wpis z mikrobloga

Siema Mirki.
Zostalem dzisiaj zaatakowany przez 2 patusow. I z tym sobie poradziłem, usadzilem ich na asfalcie. Jednakze po tym zaatakowalo mnie kolejnych 4. I badac przez nich boty dzwoniłem na 112 i blagalem o patrol.

Wievie co mi powiedziano?! Ze mam od nich odejsc xD i teraz moje pytanie brzmi, grze moge zgłosić dyspozytora od 112, bo #!$%@?ł maniane w #!$%@? i che zeby ludzie ktorzy mi to zrobili nie mieli zycia jak i osoba która przyjęła zgłoszenie nie miala pracy
Geldon - Siema Mirki.
Zostalem dzisiaj zaatakowany przez 2 patusow. I z tym sobie po...

źródło: comment_1582341706dYvXfen8FDUwWUFktYSWIN.jpg

Pobierz
  • 120
@KozakCzerwony: #!$%@? pół arsenału, kiedy bedziwsz brał na wyjścia z piwinicy bazuke? Polecam troche aktywności fizycznej i pół roku/rok na mma/box. Jak wpada w kogos 6 typa to nawet twoje zabawki nie pomogą, jedyne co można wtedy robić to #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@ssehflodur #!$%@?, ale to chodzi raczej o nóż jako element zastraszający (do zdezaktywowana dresiarza mam gaz). Zawsze ktoś bez noża może odstąpić od ataku jak ty nóż wyciągniesz. Nawet jeśli, to nóż to nie pistolet, nie zabijesz od razu człowieka. Szczerze wątpię by prawilny patus pocięty lekko nożem szedł donieść na policję ¯_(ツ)_/¯
@Geldon: Wykopki i ich rady. Generalnie mogłeś z jednej strony spierdokić (aczkolwiek być może nie miał gdzie i być może by go dogonili). Ale tu liczy się co innego. Ktoś zgłasza na numer alarmowy, że ktoś go TERAZ bije i prosi o patrol policji. A ta osoba mówi żeby od nich odszedł xD. Można założyć, że nie mógł odejść, że jest osobą straszą czy schorowaną. W takiej sytuacji wysyła się patrol