Wpis z mikrobloga

Siema Mirki.
Zostalem dzisiaj zaatakowany przez 2 patusow. I z tym sobie poradziłem, usadzilem ich na asfalcie. Jednakze po tym zaatakowalo mnie kolejnych 4. I badac przez nich boty dzwoniłem na 112 i blagalem o patrol.

Wievie co mi powiedziano?! Ze mam od nich odejsc xD i teraz moje pytanie brzmi, grze moge zgłosić dyspozytora od 112, bo #!$%@?ł maniane w #!$%@? i che zeby ludzie ktorzy mi to zrobili nie mieli zycia jak i osoba która przyjęła zgłoszenie nie miala pracy
Pobierz Geldon - Siema Mirki.
Zostalem dzisiaj zaatakowany przez 2 patusow. I z tym sobie po...
źródło: comment_1582341706dYvXfen8FDUwWUFktYSWIN.jpg
  • 120
@Geldon: to że cię zaatakowali w kilka osób to rzeczywiście frajerstwo z ich strony.Ale w tej historii jest napewno drugie dno,#!$%@? za darmo w tych czasach się już nie dostaje.Powiedz więc lepiej coś tam przeskrobał sobie u nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gregre88: @tomosano: nigdy #!$%@? za darmo nie dostałem.Były co prawda gorące sytuacje jak obejrzałem się nie za tą dziewczyną co trzeba ale zwykle kończyło się na słownych przepychankach z nabuzowanymi sebkami.Ale w moim przypadku jakąś odstraszającą role myślę że gra dobra postura i wysoki wzrost więc wiem że ktoś niższy może mieć w tym przypadku gorzej.Do opa z tematu:jeśli masz kumpli którzy po pójdą za tobą w ogień to zrezygnuj
@Geldon miałem podobną sytuację. Prokuratura umorzyła sprawę, przyjebusy, które mnie zaatakowały pewnie nie raz, nie dwa pobiją jeszcze kogoś w samym centrum miasta, bo Policja w polsce to żart i patologia jest bezkarna.
Polska to kartonowy kraj obsrany gównem.
Dlatego ziomek nosi się kose. Właśnie na takie sytuacje. Może tego świadomy nie jesteś ale mogłeś dziś zginąć. Do typa z nożem nie podejdzie nikt oprócz psychopaty.


@ErnestHeminglej: Jakby miał nóż to może by tego nie pisał, bo już byłby zimny. Wystarczy moment zastanowienia(a wbrew pozorom większość ludzi może się zastanowić przed zabiciem, nawet jak są atakowani - to się nawet na wojnie zdarzało wielokrotnie, gdzie żołnierze na froncie udawali, że
a skoro przeciwników było 6 to bez problemu ten nóż by mu odebrali i być może go użyli


@Asd15: Fantastyka. Żaden z nich by się nie odważył. Atakując kogoś uzbrojonego w nóż to ekstremalna rosyjska ruletka. Jedna szansa na sto, że nie umrzesz. Zrób sobie eksperyment kiedyś. Weź markera i paru kumpli. Niech cię spróbują obezwładnić. Oczywiście im się uda. Tyle, że wszyscy będą pomazani. Dwa ślady markera = wyłączenie z
Weź markera i paru kumpli. Niech cię spróbują obezwładnić. Oczywiście im się uda. Tyle, że wszyscy będą pomazani


@ErnestHeminglej: To ma być żart? Ja ich mogę mazać bez problemu(przecież nic się nie stanie), ale któryś z moich kolegów może by uznał, że najlepszym rozwiązaniem jest gong na moją mordę albo jakiś low kick, ale nie może tego zrobić bo to przecież 'zabawa'. Poza tym jeżeli OPa naprawdę zaatakowali bez powodu to
Próbowałbyś gonga strzelić człowiekowi z nożem w sytuacji w której możesz po prostu odejść?


@ErnestHeminglej: Nie. Ale też nie próbowałem cokolwiek innego w sytuacji zagrożenia człowiekiem z nożem. Ani też nie wymachiwałem nożem przed kimś w ramach obrony. Nie wiem co bym zrobił. Zwłaszcza, że w rozpatrywanej sytuacji przeciwników było wielu. Wystarczy, że otoczą i dupa bo ktoś może nas z tyłu lub z boku skopać/uderzyć. To całkowicie co innego niż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Geldon: trzymaj się stary, nie odpuść ani dyspozytorowi ani tym kozakom w pięciu. Odpocznij, prześpij się z tym, zaplanuj działanie i działaj. Powodzenia
@Asd15: W tej historii koleś nie mógł uciec. Spójrz na ten film co podlinkowałem. Tak się zachowują osoby, które stają na przeciwko osoby uzbrojonej. Uciekają. Ja zrobiłbym to samo, gdyby ktoś miał nóż czy broń. Nikt z "ziomków" nie będzie ryzykował "może go od tyłu zajdę i przytrzymam" bo może w szamotaninie dostać kose w tętnice i po życiu.