Wpis z mikrobloga

@mamFAJNYnick: u mojej koleżanki to samo. Stary kupił jej auto, wszystko pięknie. Idę zobaczyć tą perełkę i na pierwszy rzut oka spasu nie ma, co lepsze. Autko kosztowało 11k, było jednym z droższych ogłoszeń i koleżanka na przestrzeni 2 lat wsadziła już... 6 k xD
  • Odpowiedz
@mulafasaa: jeśli nie jesteś mechanikiem albo nie masz warsztatu, gdzie Ci pracownicy ogarną, to nie kupuje się swapów, tuningów, przeróbek ( ͡° ͜ʖ ͡°) życz mu powodzenia
  • Odpowiedz
@mulafasaa: sam mam po swapie, ale takich akcji nie mam, więc ciężko tutaj generalizować :) Pytanie tylko, czy te błędy wracają po wykasowaniu, czy to po prostu nigdy nie usuwane archiwum?
  • Odpowiedz
@kipowrot: mówiłem mu dokładnie to samo. Ale było gadanie "no co ty stary, zajebista okazja, porobiw wszystko u kolegi, po taniości mi ogarnie i będzie pięknie. Co lepsze, nie wydało mu się podejrzane to że pompa i wtryski są od 3.0 xD kolejne co lepsze, poloski są dalej od tego 1.9 co tam siedziało
  • Odpowiedz
@mulafasaa to zawsze jest tak:
- Panowie ile trzeba dać za E46?
- tyle i tyle za takie a takie
- #!$%@?, serio ktoś tyle daje za takie stare auta?
-....
- patrz Mati! Jaka okazja, super silnik, troszke usterek, ale się ogarnie i tak będzie się
  • Odpowiedz
@kipowrot: zresztą ludzie nie dostrzegają jednego. Nawet jak ktoś kupuje perełkę za średni przedział cenowy, serwisowana, na bieżąco w ASO z historią do ostatniego dnia to z tego że te auta są stare a to podnośnik szyby siadzie, a to dmuchawa klimy, jakaś mała Purchla na drzwiach, jakieś pokrętło, silniczek. Pierdoły ale zbiera się tu 200 tam 300, tylko to da rzeczy dla normalnego człowieka pomijalne, bo to normalna eksploatacja.
  • Odpowiedz
Jak można kupić używane auto i nie podpiąć do pod kompa zanim się kupi? Ja w ten sposób wymusiłem na sprzedawcy wymianę łańcucha rozrządu i pompy wody.
  • Odpowiedz