Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to społeczne przyzwolenie na ciskanie kiepów na chodnik, w krzaki, na tory. Zasadniczo wszędzie tylko nie do śmietnika.
Specjalne półeczki, daszki do gaszenia, nie, #!$%@? #!$%@? rzuce se pod giry bo jestem tępym egoistą.
I nikt nawet nie mruknie.

#papierosy #bekazpodludzi
  • 59
  • Odpowiedz
  • 0
jak czasem zbieram śmieci po lasach to 90% śmieci to butelki i puszki po piwie, opakowania po chipsach i papierosy oraz ich opakowania.


@ErroL Kiedyś dorabiałem zbierając śmieci i znalazłem w lesie cały sedes z armaturą, do dziś zastanawiam sie jak bardzk trzeba nie mieć rigczu, by wywalać takie coś do lasu.
  • Odpowiedz
@Kumagoro: Sam paliłem i mnie to nie dziwi, mieszkam w stolicy, a i tak żeby znaleźć kosz trzeba z wypalonym kiepem dymać z pół kilometra czy więcej xD Ja wyrzucałem do kosza, ale nie dziwi mnie to że wiele osób woli rzucić pod nogi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Racjonalnie-do-przodu: niestety zużyty tv też znalazłem i kilka butów też bidonu nie pamiętam ale dużo butelek po wodzie. Chodzenie na spacer dla mnie jest =/= od chlania piwka co 5 minut. Najgorsze zwierzęta i taki syf robią i sami sobie wystawiają opinie.
  • Odpowiedz
rzuce se pod giry bo jestem tępym egoistą.


@Kumagoro: chciałeś napisać "bo jestem robakiem i kupą gówna" ale rozumiem, że się trochę przejęzyczyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kumagoro gdzie jest takie przyzwolenie?
Wśród ludzi, gdzie się obracam nie ma takiego przyzwolenie.
Jakby ktoś się tak zachował w naszym towarzystwie to zostałby uznany za skrajnego buraka
  • Odpowiedz
@Kumagoro: ale w Polsce nawet z zasady ludzie są wobec siebie chamami, w sklepie wobec klienta, w urzędzie wobec petenta.
To przechodzi ludzkie pojęcie, jak wielką jest różnica w stosunkach w np krajach skandynawskich a w pl. Dramat
Dramat i #!$%@? wstyd
Mimo że kocham Polske to #!$%@?ć polakow
  • Odpowiedz
za takie coś powinny być mandaty po minimum 500 zł to może by się nauczyli


@filogzzz: wysokość kary nie ma znaczenia, skoro i tak nikt mandatów za to nie wlepia. Teraz chyba można dostać 50 zł za zaśmiecanie, a znasz kogoś kto taki mandat dostał? Bo ja tylko mojego kuzyna, który się tak dogadał z panem policjantem, że zamiast kilkuset zł i kilku karnych za prędkość dał mu 50 zł
  • Odpowiedz
@Kumagoro: sam palę i jak się da to wyrzucam do śmietnika, ale jak nie ma żadnego w pobliżu to wywalam na ziemię. Oczywiście nawet i bym chował tego kiepa do kieszeni i czekał na jakiś śmietnik jakby to było usankcjonowane kulturalnie/prawnie, ale wszędzie i tak nasrane więc niestety nie zrobię większej różnicy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz