Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to społeczne przyzwolenie na ciskanie kiepów na chodnik, w krzaki, na tory. Zasadniczo wszędzie tylko nie do śmietnika.
Specjalne półeczki, daszki do gaszenia, nie, #!$%@? #!$%@? rzuce se pod giry bo jestem tępym egoistą.
I nikt nawet nie mruknie.

#papierosy #bekazpodludzi
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Kumagoro: jak czasem zbieram śmieci po lasach to 90% śmieci to butelki i puszki po piwie, opakowania po chipsach i papierosy oraz ich opakowania.

Dlatego gardzę palaczami i pijącymi pod chmurką. Dla mnie to patologia i brudasy.
  • Odpowiedz
@staryalkus: wskocz sobie do Francji albo do UK i zobacz jaki tam syf. Ostatnio byli u mnie w Krk ludzie z Londynu na delegacji i nie mogli się nadziwic, że tu tak czysto a w Londynie jest syf jak #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kumagoro wielu myśli że filtry są z celulozy i się rozłożą. Praktycznie nikt nie ma świadomości że sie nie rozłożą, a do tego każdy taki fitr ma w cholerę nikotyny, która jako dobrze rozpuszczalna w wodzie zostaje z niego wypłukana i zatruwa glebę i wodę a w konsekwencji organizmy żywe. Na dodatek rozwiązanie problemu jest proste, bo wystarczy nie być #!$%@? flejtuchem i zainwestować kilkadziesiąt złotych w przenośną popiołkę np jak
c.....i - @Kumagoro wielu myśli że filtry są z celulozy i się rozłożą. Praktycznie ni...

źródło: comment_1582281898HSAQinSKtLp8vfnLrhIozk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kumagoro: Grupa osób palących jest duża, więc znajdą się w niej śmieciarze. A obecność śmieciarzy jest o wiele łatwiej dostrzegalny niż nieśmieciarzy. Mam to szczęście, że kręcę się wokół palaczy tego drugiego rodzaju
  • Odpowiedz
jak czasem zbieram śmieci po lasach to 90% śmieci to butelki i puszki po piwie


@ErroL: Jak to było z tymi niemieckimi samolotami - błąd przeżywalności? Co miałbyś zbierać innego - bidony, buty piłkarskie czy zużyte telewizory? Przecież do lasu najczęściej albo chodzi się na spacer albo pić, więc logiczne że zawsze znajdą się osoby, które śmiecą.
  • Odpowiedz
@msichal: nie wiem w jakim ty mieście mieszkasz, że przeszkadzają Ci papierki po batonikach i czipsach, ja w Krakowie widuję tylko pety i małpki, na które nota bene też by można było nałożyć kaucję zwrotną
  • Odpowiedz