Wpis z mikrobloga

W tym wszystkim to mi szkoda Natalki Szreder, widać, że się #!$%@?ła na wesele ich znajomych jak szczur na otwarcie kanału, a Quebo #!$%@? w spranej bluzie polo i golfie xD z szacunku dla niej i pary młodej mógł na jeden wieczór sobie odpuścić granie przegrywa, nikt by nawet nie wiedział, ze byli na weselu xD laska jak zobaczyła, że ten nagrywa instastory to się odwróciła plecami, chyba ma dosyć tej żenady xD
#quebonafide #rap #nataliaszroeder #przemyslenia
m.....o - W tym wszystkim to mi szkoda Natalki Szreder, widać, że się #!$%@?ła na wes...

źródło: comment_1582271811idgxoEM5aaayaLG7ik9uIr.jpg

Pobierz
  • 105
@maszjo: Szkoda Ci Natalii, która sama w wywiadzie zapytana o ten wizerunek mowiła by docenić człowieka za to jakim jest a nie za to jak się ubiera. I nie odwróciła się plecami tylko z nim wtedy tańczyła ale najlepiej zrobić screen w dobrym momencie XD

Do tego golf sugeruje zakrycie tatuaży których nie zasłonił makijażem, ma tez na sobie marynarkę wiec na pewno jest to założone by ludzie gadali - i
@JAI2L9LAD: Oj trzeba doceniać za osobowość, bo przecież nie poleciała na wytatuowanego rapera w modnych ciuchach i kolorowych włosach, tylko na przegrywa-informatyka w #!$%@? okularach, starej polówce, zszarganych jeansach i butach „sport” z targu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Nie wiem jak Ty tańczysz, ale to chyba jakiś nowy dance move, odwrócenie się i kręcenie w kółko, żeby nie było widać ryjca jak ktoś cię nagrywa xD

Gadam,