Wpis z mikrobloga

W tym wszystkim to mi szkoda Natalki Szreder, widać, że się #!$%@?ła na wesele ich znajomych jak szczur na otwarcie kanału, a Quebo #!$%@? w spranej bluzie polo i golfie xD z szacunku dla niej i pary młodej mógł na jeden wieczór sobie odpuścić granie przegrywa, nikt by nawet nie wiedział, ze byli na weselu xD laska jak zobaczyła, że ten nagrywa instastory to się odwróciła plecami, chyba ma dosyć tej żenady xD
#quebonafide #rap #nataliaszroeder #przemyslenia
m.....o - W tym wszystkim to mi szkoda Natalki Szreder, widać, że się #!$%@?ła na wes...

źródło: comment_1582271811idgxoEM5aaayaLG7ik9uIr.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@maszjo: ja mam taką teorię że on to robi też ze względu na nia, sprawdza po prostu czy jest skłonna do poświęceń dla niego szczególnie tych wizerunkowych. Sam pomysł z punktu widzenia marketingowego strzał w 10 gimby gadają o tym w szkolach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@mikkeboss: to tym bardziej, bardziej zamożne kobiety chcą jeszcze bardziej zamożnych mężczyzn to jest zupełnie logiczne
  • Odpowiedz
@maszjo: przecież to kreacje dla kretynów.On sprzedaje swój wizerunek bo muzyka juz nie działa.Jeśli w to wierzysz w jego depresje i przemiany to życze powodzenia.Bedoesy Żabsony i inne wyjce do jedego wora.
  • Odpowiedz
@peczu: @Kieres: muzyk nie działa dlatego pare miesięcy temu odbierał diamentowa płytę (150tys) za egzotykę i druga za some. Sprzedaje chyba najwiecej płyt w całym polskim biznesie, a w kategorii hip hop tylko dwoch artystów osiągnęło taki poziom (donatan-równonoc i gang Albanii)
  • Odpowiedz
@benzdealer: Nie ma to jak porównywać współczesne czasy do roku 1995.
Nikt dzisiaj tyle nie sprzedaje i żaden liroy czy kolejne ich troje by nie sprzedało tyle płyt w czasach YouTube i spotify.
  • Odpowiedz