Wpis z mikrobloga

Czy w fortnite dodali boty? nie grałem dluzszy czas zagrałem kilkanascie meczy, i w kilku mi sie zdażyło ze ,,koles" mnie pushował nie stawiając niczego kompletnie strzelajac gdzies w niebo
#fortnite
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FeliC
@CherryCz0pek w poprzednim sezonie było pełno botów. Można łatwo poznać, że to SI, bo ciągle rozwala ściany. A jak ktoś zaczyna strzelać to się odbudowuje i dalej farmi. Niektóre strzelają, ale easy to kill.
Boty nie znikają w miarę lvl, więc niestety nie chodzi tu o poziom graczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FeliC: Podobno wylaczyli dobieranie graczy po skillu.
Podobno twoj skill mierzony jest w pierwszych kilku grach i ustalany jest na reszte sezonu.
Takie plotki slyszalem
  • Odpowiedz
@Curus_Bachleda: @FeliC: @Exvander: @Alasthor: Gram bardzo dużo i moje obserwacje dotyczące botów oraz to co wiem z reddita to to, że są tylko na początku. Na 100+ nie spotykałem już żadnego bota. Mają charakterystyczne nicki, często z liczbą na końcu. Z tego co czytałem w tym sezonie jeśli nie ma się totalnie nowego konta to już nie doświadczy się botów w ogóle. Mimo typowych
  • Odpowiedz
@Exvander: 410 here i zero botów. Przez ostatniego 2 tygodnie grało się mega trudno, bo zostali już chyba sami oddani gracze i na pewno nie były to boty, bo aż się wkurzałem i ćwiczyłem build fighty na kreatywnym, żeby jakoś sobie radzić. Jest też teoria o dobieraniu pod skilla, pod ratio itp. Z ciekawości jak z tym u Ciebie na 180 lvl?
@FeliC: to Twoje pierwsze podejście do
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mlodymedyk hmm, 3 razy próbowałem zrobic w to ,,kariere" ale po X meczach sie poddawałem, gralem w tym sezonie co mozna bylo karnet bojowy za dostac, wtedy chyba byl event avengers oczywiscie o jednym i tym samym koncie mowa
  • Odpowiedz
@FeliC: Z jakiego powodu się poddawałeś? Myślę, że byłem w tym miejscu, co Ty i też się frustrowałem, ale no z czasem przyszło to ogarnięcie, że zwycięstwo nie jest już świętem :) Polecam youtuba trochę pooglądać jeśli chodzi o podstawowe budowanie, a ima to ćwiczyć na naparzankach, które miło się gra oraz na mapach z kreatywnego.
  • Odpowiedz