Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@3033540: a w biedronce maja po 4zł od ręki aż 12 sztuk podczas stania 5 minut w kolejce. Ale lepiej poczekać 2 godziny i zjeść tego jedynego pączka za 20zł, zrobionego prosto od serca, niesmakującego jak tania bułka z marmoladą.
  • Odpowiedz
@Shodan56: I do tego pewnie jutro będą tańsze. Ludzie co roku małpiego rozumu dostają, stoją w kolejkach by potem chełpić się kupionymi pączkami, jakby znaleźli Bursztynową Komnatę.
  • Odpowiedz
@Shodan56: Wiem. Lubię tam stać w kolejce. Jak jestem w stolicy. Zawsze miło się rozmawia z ludźmi. To poleca miejsca, gdzie warto coś zjeść, zobaczyć i gdzie pójść. Dziś mialem do wybory paczki z marketu po 30 groszy lub 2,5 pln za sztukę. Wybrałem te z cukierni bo mam szacunek do podwładnych. Nie chce ich truć.
  • Odpowiedz
@zmienna_pomocnicza: jak nie widzisz roznicy w smaku pomiedzy ta mrozona chujnia z marektu a normalnym paczkiem, ktorego robi sie w cukierniach i piekarniach to najprawdopodobniej masz uszkodzone kubki smakowe, albo czesc mozgu odpowiedzialna za rozpoznawanie smakow, idz sie zbadac
  • Odpowiedz