Wpis z mikrobloga

A może się o----------e od innych ludzi i tego co robią? Jeżeli chcą stać żeby zjeść jak to wspomniane było wcześniej najlepszego paczka w stolicy to niech stoją.
  • Odpowiedz
@3033540 policzyłem mniej więcej (za drzewami oszacowałem) i wyszły mi 104 osoby w kolejce. Zakładając po 3 minuty na klienta, co według mnie jest bardzo optymistycznym założeniem, to wychodzi ponad 5h stania w kolejce dla ostatniej osoby xD Po pączka. Ja p------e xD

A potem narzekanie że jest c-----o i zawiść, że inni mają lepiej a zamiast coś robić ze swoim życiem to ludzie wolą godzinami po paczki stać.
  • Odpowiedz
@violentj: No nie wiem, nabić na kasę, klient musi portfel wyciągnąć, dać kasę, wydanie reszty, spakowanie rzeczy. Trafi się kobieta z torebką co nie będzie mogła znaleźć portfela, klient z 200 złotówką i bedzie problem z wydaniem reszty, niezdecydowany klient co będzie się zastanawiać dopiero przy kasie, ktoś kto będzie brał 50 pączków na raz...

No ale załóżmy, że minuta na klienta, no to będzie "tylko" niecałe 2 godziny stania
  • Odpowiedz