Wpis z mikrobloga

@Kupiec_z_Konstantynopola: miałem CLK w208 w automacie, kupione za 10k jakieś 5 lat temu. Świetnie się jeździło. Teraz mam Frontera 3.2 w automacie, kupiona za 15k dwa lata temu, też super się jeździ i ze skrzynią nic się nie dzieje
  • Odpowiedz
@LZBNZ: Jak to się stało, że postanowiłeś kupić akurat Fronterę? Mocno uderzyłeś się w głowę, słońce przyświeciło? :P

Znajomy przerabiał ich ze dwie albo i trzy i ciągle coś się kaszaniło. Samo auto to też raczej nic specjalnego?
  • Odpowiedz
@anonim1133: Na początku sprzedałem CLK i po prostu potrzebowałem auta które ma mi służyć w okresie budowy domu. CLK nie dojechałbym drogą polną do placu budowy. Czasem trzeba dowieźć jakieś materiały lub ludzi a dla frotki to chleb powszedni, a jak popada deszcz to odpalam napęd na 4 i #!$%@? jak dzika. 3.2 robi robotę :D Wystarczy kupić zadbany egzemplarz i wszystko będzie wporządku. Swoją podwyższyłem i nieco zmodyfikowałem i
  • Odpowiedz
mało kto serwisuje manual.. a co dopiero automat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PeterFile: raczej mało kto serwisuje automat a co dopiero manual... Co do DSG to jest wszędzie i jasno wiadomo, że olej i filtr trzeba wymieniać co 60kkm, i większość osób to robi. Miałem A3 8P z DSG z 330kkm nalotu, aktualnie ma ponad 400kkm nalotu u znajomego i skrzynia niedotykana.
  • Odpowiedz