Wpis z mikrobloga

Szkoda mi trochę tego Zenka.

Śpiewał sobie chłop piosenki już od kilkudziesięciu lat. Nikomu nie wadził. Kto chciał to słuchał. Było sobie Disco Relax w telewizji, ale nikomu to nie przeszkadzało, bo wystarczyło przełączyć kanał.

A teraz pisowcy zrobili sobie z niego jakiś symbol walki proletariatu. Ciekawe czy już go poprosili o nagranie coveru międzynarodówki.

#bekazpisu
  • 51
Ciekawe czy już go poprosili o nagranie coveru międzynarodówki.


@skrzacik320: a jak go poproszą to z wywieszonym jęzorem poleci do studia i nagra, bo pieniądz nie śmierdzi, więc nie wiem czego tu żal. sprzedał się pisowi z własnej woli, tak jak ci funkcjonariusze co w Wiadomościach czytają wysrywy.
@skrzacik320: Przecież to antyPisowcy zaczęli atakować Zenka i Kurskiego za to, że disco polo jest na antenie. To zachowanie jest tak absurdalne jak atakowanie Klanu, skoków narciarskich albo Familiady za to, że też są w TVP. Zenek stał się popularny bez TVP, wykręcał duże liczby na YT podobnie jak cała czołówka disco polo
@Dustandbones godność mówi ci to coś. Zapewniam cię, że Zenka byłoby stać na ten film z palcem w dupie. Równie dobrze mozna się litować nad kimś kto bierze łapówkę, bo jaki on biedny, w Niemczech by 4x razy tyle zarabiał..

Albo o lasce, która zrobiła loda szefowi za awans, bo zawsze marzyła o karierze. No kur.a gdzie tu logika
@slepauliczka: Ale jaka godność xD. Gdyby sponsorem medialnym był TVN to też by się sprzedał? Koleś sobie zarabia na gównianej muzyce i w sumie nie dziwi mnie to, że wykopkom to przeszkadza bo byłbym w szoku gdyby im nie przeszkadzało.