Wpis z mikrobloga

Szkoda mi trochę tego Zenka.

Śpiewał sobie chłop piosenki już od kilkudziesięciu lat. Nikomu nie wadził. Kto chciał to słuchał. Było sobie Disco Relax w telewizji, ale nikomu to nie przeszkadzało, bo wystarczyło przełączyć kanał.

A teraz pisowcy zrobili sobie z niego jakiś symbol walki proletariatu. Ciekawe czy już go poprosili o nagranie coveru międzynarodówki.

#bekazpisu
  • 51
@skrzacik320: a mnie #!$%@? to takie "Zenek to taki dobry i skromny człowiek… tak mi go szkoda" od wszystkich komentujących obecną sytuację w TVP i ten jego film. Skromny to on może był 20 lat temu, teraz z każdego wywiadu z nim wylewa się taka sodówa i megalomania, że chce się rzygać. Kurski zrobił sobie z publicznej telewizji własny, wieśniacki koncert życzeń za nasze pieniądze.
zwykle plagiaty, polecam poszukać oryginałów z których ukradł czasami linie melodyczne, czasami teksty, jest złodziejem dzieła innych.


@ktbffh: mógł kupić licencje, zresztą cała branża tak robi.

Np ostatnia afera z biberkiem
@Takiseprzecietniak: ale czy on robi coś złego? Na siłę robią z niego gwiazdę i artystę to z tego korzysta. Disco polo od zawsze jest wyśmiewane, muzyka dla wieśniaków itp. a tu przychodzi Kurski i mu płaci krocie za to że jest xD. Kasę ma niezłą, janusze go uwielbiają, no po prostu wykorzystał okazję. Za to ten typ z bayer full co #!$%@?, to jest żałosne xD