Wpis z mikrobloga

@bartosz-bartosz: nie dają #!$%@? mówisz? To po cholerę te koszule i garnitury? Mogli przyjść w polówkach skoro nie dają #!$%@?. Mam ostatnio wrażenie, że nastała jakaś moda na to kto założy najbardziej przypałowe / nie pasujące do ubioru skarpety ten wygrywa i wtedy jest [cool]
  • Odpowiedz
nie mam duzych pająków w domu, pryskane jest.


@Seraf: No to teraz kolego opowiadaj, czym pryskasz i ile trzeba zapłacić za cysternę tego cudeńka (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Bodzias1844 przypałowe skarpety ok.
Sam noszę, ale nigdy nie nosi się ich do mokasynów lub sandałów.
Można nosić wesołe skarpety, ale do odpowiednich butów, które nadają się do skarpet.
  • Odpowiedz
@Seraf: mirkowi się powiodło. Wykop: ale to ale tamto ale #!$%@? ale osrane ale #!$%@? sobie w ryj wsadźcie kompleksiarze.

Mirku opowiadaj o tym pryskaniu na pająki :>
  • Odpowiedz
@FotDK no właśnie o tym mówię. Gdyby poszedł tak po bułki do sklepu, to i tak by się #!$%@?, że założył złe skarpety do butów xD

@rraaddeekk skąd wiesz jakie zwyczaje panują w Australii? Mi to wygląda na zwykłą sprawę urzędową. Mirek się ubrał normalnie, podobnie jak reszta obywateli zasiadających na widowni, a może oni też są jacyś #!$%@? i nie doceniają powagi sytuacji? XD
  • Odpowiedz
@maanius666: @rraaddeekk: @sedziakalosz: @Bodzias1844:
Przyznaję, na wybór skarpet spędziłem jakieś 0.7 sekundy.
Z drugiej strony nosze takie (i w kropki też) do mokasynów na codzień do pracy biurowej.
Lubie kontrastowe skarpety ale od nadzoru modowego mam żonę - widocznie nie zauwazyła skarpet, bo pewnie:
- są mało widoczne
- byliśmy lekko w pośpiechu

Myślę, że w skali żenuy: 1 (ubiór klasy Lewandowskiego na rozdaniu złotej piłki) - 10
  • Odpowiedz