Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Halo Mirki z #it #torun #programowanie #naukaprogramowania
Gdzie zaczęliście swoją karierę w naszym pięknym, acz trudnym pod kątem pracy, mieście? Gdzie warto uderzyć?
Od dwóch tygodni rozsyłam CV z portfolio i zero pozytywnych odpowiedzi... Szukam oczywiście na froncie, może u kogoś z Was poszukują stażysty czy coś? Dzięki z góry
#pomocy #pracbaza #praca #pracait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 12
  • Odpowiedz
potrzebujesz pomocy, czy po prostu chciałeś pogadać?
Jak pomoc, to spróbuj np. wrzucić tu swoje CV i portfolio (wytnij kluczowe rzeczy oczywiście) i może jakiś HR czy ktoś z branży zechce zerknąć coś podpowiedzieć.

Weź też pod uwagę, że 2 tygodnie to krótko, wiele korpo potrafi procesować rekrutacje po kilka miesięcy, co jest ogólnie śmieszne, ale tak niestety działa.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania poszukaj w Bydgoszczy. Próbowałem znaleźć pracę w Toruniu i dostałem jedynie propozycję stażu przez pół roku za 1000 zł w pewnej firmie informatycznej. Szkoda twojego czasu, zawiozłem i wysłałem CV praktycznie do wszystkich firm z branży informatycznej, odezwały się tylko dwie.
  • Odpowiedz
ŚwiętyPotwór: Dla mieszkańca pieknego Torunia oczywistym wyborem powinien być bydgoski (bądź toruński) Atos. Świetna międzynarodoowa firma dająca olbrzymie możliwości rozwoju. Pracowałem tam dwa lata po czym szybko znalazłem nową pracę i później kolejną, obecnie dzieki doświadczeniu zdobytemu w Atos zarabiam grube pieniądze. Z całego serca polecam

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz