Wpis z mikrobloga

Dla tych którzy twierdzą że moja córka nie miała podawanych komórek macierzystych #robertt1969 #pomagamypaulinie Przed chwilą wysłałem do administratora strony córki kolejne faktury oraz potwierdzenie przelewu (faktura w marcu) na kwotę ok. 50k. Mam nadzieję że niebawem znajdą się na stronie
Pobierz r.....9 - Dla tych którzy twierdzą że moja córka nie miała podawanych komórek macierz...
źródło: comment_1581961634xIqkmBw2Ly5SqzyGGeHsyX.jpg
  • 74
@robertt1969: obserwuje afere z daleka, ale powiem tak. Wiele osob na Wykopie nie wierzy w terapie nieznanego instytuty S.A. Ktory nawet na fakturze pisze ze eksperymentalna. Ci beda sie wsciekac bo to nie do konca kwalifikuje sie jako leczenie wedlug medycznych definicji a zupelnie nie wiadomo jak wedlug prawnych. Inni zaakceptuja ta opcje jako uzasadniona, ale beda mieli problem z innymi sprawami o ktorych byla mowa, jeszcze bardziej kontrowersyjnymi (od rzeczy
@robertt1969:

posłuchaj mnie...lekarz podjął decyzję o leczeniu boreliozy o czym swiadczą faktury na antybiotyki w ogromnej >ilości. Podalem nazwisko lekarza ktora specjalizuje się w boreliozie _ poczytaj o niej w necie. Bylismy u niej >bo.mam rachunki za wizyty ale na tym koniec Waćpanno...nie będę anonimowej osobie spowiadac się z wyników >badań mojej córki. Nie odpisuj nawet juz w tym wątku


To czy borelioza wystepuje stwierdzaja 2 testy, ELISA i WesternBlot, pierwszy