Wpis z mikrobloga

Dla tych którzy twierdzą że moja córka nie miała podawanych komórek macierzystych #robertt1969 #pomagamypaulinie Przed chwilą wysłałem do administratora strony córki kolejne faktury oraz potwierdzenie przelewu (faktura w marcu) na kwotę ok. 50k. Mam nadzieję że niebawem znajdą się na stronie
r.....9 - Dla tych którzy twierdzą że moja córka nie miała podawanych komórek macierz...

źródło: comment_1581961634xIqkmBw2Ly5SqzyGGeHsyX.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertt1969:
widząc hasło "komórki macierzyste", raczej nikt nie sprawdzi co to jest i jaką metodą będzie akurat leczone.
Dla przeciętnego człowieka (dla mnie też) to hasło nic nie mówi poza tym, że to jakaś terapia lecznicza.
A to pana zadanie, żeby wybrać taką, która może pomóc.
Nie wiem, czy była możliwość leczenia jej komórkami macierzystymi (a nie tą galaretą), czy nie, ale przecież to nie my wybieramy metodę leczenia, tylko oglądamy faktury za wykonane
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: posłuchaj mnie...lekarz podjął decyzję o leczeniu boreliozy o czym swiadczą faktury na antybiotyki w ogromnej ilości. Podalem nazwisko lekarza ktora specjalizuje się w boreliozie _ poczytaj o niej w necie. Bylismy u niej bo.mam rachunki za wizyty ale na tym koniec Waćpanno...nie będę anonimowej osobie spowiadac się z wyników badań mojej córki. Nie odpisuj nawet juz w tym wątku
  • Odpowiedz