Wpis z mikrobloga

Odnośnie ziomka co tydzień temu przyszedł do pracy chory (pierwszy wpis), posmarkał i pokichał kilka dni, kaszel nadal ma, ponarzekał że jest chory, ale przypominał że on nigdy nie był na chorobowym i tym razem też nie pójdzie. W pokoju 5 osób, "Pani Natalka" złapała grypę dowaliło jej 39 stopni i jest na zwolnieniu (bidulka podobno nie ma siły na nic :) , na L4 poszedłem również ja, wczoraj miałem 37,7 ból głowy i katar gigant. Więc Pan co nigdy nie chodzi na chorobowe i którego chwalił szef prawdopodobnie zaraził 2 na 4 osoby. Na szczęście u mnie to idzie łagodniej, ale nie przepuszczę okazji by troszkę poleniuchować, premii nie dostanę ale mam to gdzieś... stać mnie.
#swiat #wuhan #wirus #chiny #epidemia #2019ncov #koronawirus #polska
  • 18
@washingtonplx: Plot twist: ziomek niechodzący na L4 jest w zmowie z Januszem i premię dostaje z waszych potrącanych premii, czyli nie od frekwencji tylko od liczby zarażonych ofiar. Kolejny plot twist: przed wypłaceniem mu premii Janusz specjalnie zarazi się od niego grypą, po to żeby umrzeć i nie musieć mu nic wypłacać. Ostateczny plot twist: prawdziwym mózgiem operacji jest Pani Natalka grana przez Kevina Spacey przebranego w strój drag. ( ͡
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majzter: no to się wypowiadasz na temat o którym nie masz pojęcia, a ja pracuje od prawie 10 lat fizycznie i nigdy nie miałem problemu z L4. Gdyby był taki problem to bym tę pracę zostawił, a nie narzekał w internecie.
@PeWuu: czy ja napisałem gdzieś że jest tak w każdym miejscu pracy, odniosłem się gdzieś do pracy na produkcji i l4?. Od znajomych kilka razy słyszałem o idiotycznych kierownikach w ich firmach, zazwyczaj dotyczyły to sprzedaży, obsługi klienta itp. Idąc dalej sam pracowałem w elektro markecie jakis czas temu i miałem dokładnie taki sam problem. Kierownik niezbyt normalny srający żarem tylko jak ktoś zachorował. Potrafił dzwonić do ludzi którzy mieli po
@washingtonplx: @majzter: @PeWuu: akurat standard xD W takim Lidlu #!$%@?ą ci 500zł za L4 w Biedronce 500 czy nawet 600 xD To tak apropo tego że czasem ekipa dyskontu wygląda jakby umierała xD oczywiście mijają ich codziennie #!$%@? setki ludzi xD PiP już powinien dawno się zająć tymi całymi #!$%@? premiami.
@KochanekAdmina: oczywiście że to jest prawda, ale przyjdzie taki pacjent jak ten wyżej i powie że jest inaczej bo u niego firmie tak nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°). Później się dziwimy że w Polsce 200 tysięcy zachorowań an grypę w pierwszym tygodniu lutego xD. Jak ma nie być epidemii grypy jak ludzie boją się brać zwolnienia i ledwo żyjąc chodzą do roboty. Co do PIPu to
@LeonMoczydupa no niestety w niektórych firmach tak jest. Jest to trochę związane z ludźmi którzy strategicznie biorą L4 gdy nie są chorzy. Ale i tak mogło być gorzej, na Reddit narzekają że pracownicy gastronomii są na
śmieciówkach i nie mają płatnego chorobowego więc chodzą do roboty jak im coś jest.