Wpis z mikrobloga

Dawno dawno temu wyciekły wszystkie pliki prawdziwych serwerów cipsoftu:
https://otland.net/threads/7-7-realots-7-7-cipsoft-files-virgin.244562/

Powrzucam kilka ciekawostek które znaleziono w plikach gry:

Szansa na wydropienie Amazon armor, helmet czy shield to odpowiednio 8%, 6% i 4%. Spawnią się 4 potwory które je zrzucają - wydaje mi się, że daje to 4 "losy" na zrzucenie każdego z przedmiotów :)
#tibia #ciekawostki #gry #tibiazwykopem
Rabusek - Dawno dawno temu wyciekły wszystkie pliki prawdziwych serwerów cipsoftu:
h...

źródło: comment_1581948164mU7pDgy1nfKl4r2mh05zD2.jpg

Pobierz
  • 91
@Rabusek Ogólnie kozak temat na tamtym forum. Siedziałem wczoraj 2h i czytałem, było pełno takiego typu wątków, ale ten jest zajebisty. Zawsze mnie jarały te historie, mimo że wiem że to niedokończone Questy to dalej fajnie się to czyta.

Pamiętam jak X lat temu dowiedziałem się, że Desert Quest jest o wiele dłuższy, połaziłem, robiłem te potrawki, zdobywałem klucze do tamtych bibliotek. To była zajawka, potem szło się na jakiegoś Otsa, na
@Rabusek:

Thanks for letting me hear your boice, was nice as always..


Aunque llevamos poco tiempo de conocernos, creo que nos hemos encontrado muy bien.. Choć znamy się od niedawna, myślę, że się polubiliśmy..

Esta carta es una manera muy simbólica de decirte que te considero una de mias mejores amigas.. Ten list to symboliczny sposób powiedzenia ci, że uważzam cię za jedna z moich najlepszych przyjaciółek..


Bueno de