Wpis z mikrobloga

@M4rcin podstawy treningu siłowego czy coś takiego to się nazywało autorem był Saker z ekipy Warszawski Koks. Nie robię im tu reklamy żeby że se Mirek @MKtrener nie myślał ( ͡º ͜ʖ͡º) bo on też robi kawał dobrej roboty ale większość potrzebnej wiedzy znajdziesz właśnie na jego kanale na YT, obadaj sobie filmiki top 10 produktów z biedry Lidla itd to już bedziesz miał nakreślone co jeść
@przemgwo: Spokojnie :) Ja jestem trenerem, nie handlarzem. Oferuję konkretną jakość/wiedzę opartą na doświadczeniu, jeżeli komuś pasuje taka filozofia usystematyzowana w formę konkretnych działań z uzasadnieniem to skorzysta z książki oszczędzając czas i pieniądze realizując wytyczne zamiast testować na sobie różne strategie i ucząc się na własnych błędach, jeżeli komuś nie pasuje to niech szuka gdzie indziej lub właśnie składa samodzielnie na podstawie regularnie dodawanych na kanał bezpłatnych materiałów. Dla każdego
@M4rcin: Ja polecam, ogólnie bardzo dobrze, kompleksowo i wyczerpująco zebrane wiadomości dla osób ćwiczących rekreacyjnie. Od 2 tygodni przestrzegam diety i zaczynam ćwiczyć, a efekty powoli się pojawiają. Moja recka jakbyś chciał bardziej szczegółowo temat.
k-a-z - @M4rcin: Ja polecam, ogólnie bardzo dobrze, kompleksowo i wyczerpująco zebran...