Wpis z mikrobloga

@Djapko: to jest jak te ogłoszenia na Gumtree:

"Szukamy z mężem, 5 letnim synkiem i yorkiem zadbanego 2-3 pokojowego mieszkania na Mokotowie wolnego od kwietnia. Z wszystkimi opłatami max 2tys złotych. Pośrednikom dziękujemy."

Zawsze aż popuszam ze śmiechu jak to czytam. :) Szukać każdy może :)
więc celuje w 1%


@Aik-: jakby tak zsumować te wszystkie wymagania, jakie ma przeciętna kobieta to by wychodził jakiś ułamek procenta facetów.
Jak w tym starym kawale w spoilerze. Hipergamia mocno. no ale jak ma się cipę, to się dyktuje warunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z
zawęża to pule do jakiegos ~5% populacji


@OddajButa123: No i dobrze, lepiej niech dłużej poszuka i znajdzie idealnego partnera, zamiast ma się wiązać z kimś kto ją nie kręci. Ja nie wiem co to za podejście, że jak jesteś kobietą, to powinnaś brać na męża pierwszego, który cię zagada. A potem się dziwić, że tyle rozstań i rozwodów.
@janeeyrie: Nie chodzi o to, żebyście brały pierwszego lepszego, tylko o to, żebyście zamiast szukać nieistniejącego ideału, urealniły nieco swoje wymagania. Jak jesteś 5/10, to nie szukaj przystojniaka 10/10, do tego koniecznie bogatego i z długim sprzętem, tylko kogoś na swoim poziomie.
@rakastankielia: Ale dajmy na to, że jestem 5/10, ale chcę tego przystojniaka 10/10, choćby szukanie miało trwać dłużej albo skończyć się niepowodzeniem. I co, jak niby tego zabronisz? No nie zabronisz, sorry. Jak szukasz pracy, to też możesz szukać takiej, która jest blisko domu, ma świetne wynagrodzenie i jeden dzień w tygodniu wolny. Jeśli nie masz presji (np. zobowiązania finansowe) na znalezienie byle czego, to też możesz szukać do woli, nie