Wpis z mikrobloga

Dzisiaj bylem w laboratorium w celu zbadania sobie testosteronu i prolaktyny bo mam problemy z #!$%@?.. a ze sobota to kolejki jak za komuny, chyba z 30 osob czekalo w poczekalni.. No i wchodzi p0lka lvl 30+ ulana i brzydka jak gowno po jagodach.. podchodzi pod drzwi i pyta sie czy ja puszcza bez kolejki bo ma bombelka 2 letniego.. Oczywiscie jakis beciak bialorycerz ( sral go pies ) ja przepuscil.. no bo co ludzie powiedza.. Glupia #!$%@? chyba z 20minut tam siedziala i #!$%@? wydluzyla kolejke jeszcze bardziej.. tak to wyglada.. 500+, wczesniejsza emerytura, macierzyskie.. to dla p0lka za malo.. one wciaz chca wiecej i wiecej.. #!$%@? ten kraj. #!$%@? bialorycerzy.

#przegryw #zalesie ##!$%@? #p0lka ##!$%@? #spermiarz #bialorycerze
  • 22
@RandomowyTyp w wielu labolatoriach dzieci do 7 lat mogą wejść poza kolejnością. Ostatnio stare #!$%@? nie chciały wpuścić matki z około 3 letnim dzieckiem które płakało bo się bało badania. Na drzwiach napisane że dzieci do lat 7 poza kolejnością więc powiedziałem teraz Pani wchodzi. Żadna z bab się nie odezwała a kobitka mi podziękowała.
Dziwi mnie wasze podejście do kolejki. Według mnie osoba powinno mieć zgodę wejścia do kolejki poprzez zaakceptowanie tego faktu przez wszystkich ludzi przed którymi się wepchnęła. Ja jeśli widzę że ktoś się wepchnął to podchodzę do niego i mówię, że nie wyraziłem zgody żeby pan/pani przede mną wszedł/weszła. Co ciekawe tylko laski mają wtedy przepalone styki, a faceci rozumieją moją logikę i zwykle odpuszczają ¯\_(ツ)_/¯
@sweetlive Zawsze chodzę rano 8/9 i koło 20/21 już są wyniki na Internecie. Tam gdzie chodzę obsługuje "Diagnostyka".

Raz się udało, że juz po południu miałem wyniki ale akurat po pobraniu krwi wszedł kurier ;D