Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy z #ipad #apple #ios

Czy jest jakiś sensowny sposób, żeby móc oglądać filmy z lokalnie zapisanych plików?
Mam szkolenia, które chciałbym zrobić offline. Początkowo wrzucone były na Onedrive, potem dorzuciłem jeszcze na chmurę Mega. Obie chmury dodane do moich lokalizacji, więc mogę je swobodnie przeglądać.

Problem w tym, że filmy się nie odpalają. Gdy próbuję je włączyć przez chwilę się pobierają, a potem naj na obrazku.

Co ciekawe próbowałem też przerzucić je z PC przez iTunes, jakimś cudem udało mi się wrzucić jeden film. Trafił do folderu ze zdjęciami i stamtąd się odpala. Przy czym trzymanie filmów razem ze zdjęciami nie do końca mi się podoba. Szkolenie podzielone jest na sekcje, każda w osobnym katalogu, więc mam porządek. Wrzucanie wszystkiego do jednego worka mi nie odpowiada.
Próbowałem też przekopiować cały katalog z chmury na lokalny storage. Ten sam problem - filmy się nie odpalają.

Wrzuciłem katalog na icloud, przywróciłem tableta to ustawień fabrycznych. Bezpośrednio z icloud też nie działa.

Format to mpeg4.
Pobierz tegie - Potrzebuję pomocy z #ipad #apple #ios

Czy jest jakiś sensowny sposób, żeby m...
źródło: comment_15817538789nlDX0Trxtc5mSsotMal0O.jpg
  • 45
Nie po co się trudzić, jak pakujesz na yt jako prywatne i masz z kazdego miejsca na świecie dostęp.

O ile nie jest to jakieś podlasie czy inna dziura bez internetu, to najwygodniejsze rozwiązanie.

Appla pod yym względem hejtują ludzie, którzy wciąż siedzą w epoce

DANCE2000MEGAMIXytdownloader.pl.mp3


i innych

AVENGERSDVDRip.rmvb


Po czym narzekają, że

kwii kurła a na sonyeriksona k800 to sobie wrzucałem i oglondałem, nie to co teras.


@
temat dotyczy rozwiązania problemu a nie hejtowania marki


@tegie:

Po pierwsze:
Czy pytanie

Brak możliwości bezpośredniego otworzenia pliku mp4 uznajesz za postęp?

to jest hejtowanie marki? Jaką markę wymieniłem w moim pytaniu? Gdzie tu hejt?

Po drugie:
Pytasz na forum publicznie to nie dziw się, że toczy się dyskusja publiczna. Polecam skorzystać z opcji wiadomości prywatnych.
@Zatwardzenie no luzik. Chodzi mi o to, że iOS tak już ma i szukam rozwiązania lub kogoś, kto mnie doedukuje. Pisanie, że coś jest głupie, zacofane, niepostępowe nie przybliża mnie do rozwiązania.
Forum publiczne, ale po to taguję, żeby temat dotarł do konkretnych wykopków. To, że można skomentować, nie znaczy że trzeba ( ͡º ͜ʖ͡º)