Wpis z mikrobloga

Jako, że w ostatnich dniach pojawiły się tabuny symetrystów głoszące, że 2 mld zł to jest "nic"

W latach 2008-2012, w ciągu pięciu edycji programu "Moje Boisko–Orlik 2012" wybudowano 2604 nowoczesne kompleksy boisk sportowych w 1664 gminach (67 proc. wszystkich gmin w Polsce). Wydano na to z budżetu państwa blisko 970 mln zł.


Źródło: https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/orliki-koszty-budowy-boisk-raport-nik-z-2018-roku/4thdql9
#tvpis #dlaczego #2miliardy #bekazpisu
kinson - Jako, że w ostatnich dniach pojawiły się tabuny symetrystów głoszące, że 2 m...

źródło: comment_1581751185BoOyhjAwXfbGBoW68n5nnY.jpg

Pobierz
  • 49
@kufeleklomza: Nie ważne czy to Wrocław, okoliczne miasto powiatowe czy mała gmina, na te orliki ciężko się jest dostać bez rezerwacji bo są tak oblegane. Jedna z najlepszych inwestycji PO. Za dzieciaka grało się na klepisku i wykręcało na nim kostki. Teraz jak ktoś już wspomniał zagrać na czymś takim to jak na Old Trafford :D byłem tez kiedyś w Portugalii i tak sobie wymarzyłem by zagrać na takim boisku, ale
autobusokar - @kufeleklomza: Nie ważne czy to Wrocław, okoliczne miasto powiatowe czy...

źródło: comment_1581764728hkUVYJqQIn6vCM8b4t8Gak.jpg

Pobierz