Wpis z mikrobloga

Należy @robertt1969 pogratulować, bo ewidentnie przeznaczył kasę na leczenie wykopowej głupoty i naiwności. Chociaż w to nie wierze to mam nadzieję w długofalowy skutek leczniczy tej afery, bardzo pomoże to tej społeczności.
Teraz porada dla wszystkich wpłacających - można pomagać innym ludziom bez wpłacania w ciemno kasy - ci debile tego nawet nie sprawdzają!
Oddaj krew, zgłoś się jako dawca szpiku...

Najlepszy plot twist - antyziębowy wykop pośrednio go finansował, co się uśmiałem to moje.

#pomagamypaulinie #pomagajzwykopem #robertt1969 #zieba #afera #krwiodawstwo
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plasky: wykopki uczą się świata tutaj, dbajcie o rodzinę, znajomych a nie jakiś randomow z neta bo dostaje ponad 100k za nic i później się śmieje z was w domu. Każda taka zbiórka to biznes, a wy jesteście wodą na młyn tego biznesu. #!$%@?ć tego frajera i jego córkę, god bless you mirki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@suqmadiq2ama: 4 lata na wykopie to się nauczył

pamiętam jak 4 lata temu na kolanach prosił o pomoc, a teraz #!$%@? pieniądze na szarlatana ziębę (specjalnie z małej) i mataczy w rozliczeniach
ha tfu
  • Odpowiedz
@plasky: w sumie to się dziwię, że nie napisał czegoś w stylu, przepraszam, dałem się nabrać jak tysiące ludzi, chwytałem się wszystkiego jak to przy takiej chorobie i wtopiłem.

No i w dużej mierze by było po aferze...
  • Odpowiedz
@Eredin: Jak zarobił pierwszy konkretny hajs na wykopie to zrezygnowali z leczenia pod pozorem zajścia w ciąże a dalej to już kasa z fakturami na podkładke usług i rzeczy zbytecznych, generalnie spuszczanie w kiblu na cokolwiek
  • Odpowiedz
@robertt1969: nie możesz po prostu przedstawić sprawy czarno na białym?
Taki a taki lekarz polecił. Albo: nikt nie polecił, dałem się zwieść szarlatanom i sam poszedłem. Po co kręcisz? Tu już nie o kasę chodzi, ale o Twój honor.
Lepiej się przyznać do błędu, niż brnąc w kłamstwo i okazać się człowiekiem niewiarygodnym. Błędy się wybacza, a oszukiwanym nikt nie lubi być.
  • Odpowiedz