Wpis z mikrobloga

Należy @robertt1969 pogratulować, bo ewidentnie przeznaczył kasę na leczenie wykopowej głupoty i naiwności. Chociaż w to nie wierze to mam nadzieję w długofalowy skutek leczniczy tej afery, bardzo pomoże to tej społeczności.
Teraz porada dla wszystkich wpłacających - można pomagać innym ludziom bez wpłacania w ciemno kasy - ci debile tego nawet nie sprawdzają!
Oddaj krew, zgłoś się jako dawca szpiku...

Najlepszy plot twist - antyziębowy wykop pośrednio go finansował, co się uśmiałem to moje.

#pomagamypaulinie #pomagajzwykopem #robertt1969 #zieba #afera #krwiodawstwo
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powsinogaszszlaja:
Nie zgodzę się z Tobą. Myśle, ze Robert nie jest nieuczciwy. Mnie to wyglada na to, ze po prostu chce normalnie żyć na poziomie, a nie ledwo wiążąc koniec z końcem.
Zbiórki publiczne otworzyły mu ku temu szanse, odciążając jego budżet. Teraz swoje pieniądze, które wcześniej musiał wydawać na leczenie, wydaje normalnie, a koszty choroby córki pokrywa z datków.
Dlatego stać go, by pokrywać koszty logistyczne ze swoich dochodów
  • Odpowiedz
@robertt1969 faktury nie wszystkie jak sam mówiłeś a wplywy z darowizn nie są znane
Wiec równie dobrze faktury to moze byc tylko 1/4 tego co dostales od ludzi. A resztę przetupałeś
I DLA TEGO TAK CIĘŻKO CI POKAZAC ILE TEGO BYLO
  • Odpowiedz
@pearl0:

to czemu nadal nie potrafisz zapewnić rodzinie godnego bytu? #!$%@? z Ciebie ojciec w takim wypadku, robisz sobie dzieci, na które Cię nie stać


Odchodząc od wszelkiego gówna, które jest tu roztrząsane, Twoja wypowiedź jest poniżej wszelkiej krytyki. Osiągnąłeś poziom dna. Kto daje ci moralne prawo oceniać życie osoby, której praktycznie nie znasz? Jedyny fakt, o którym wiesz na jego temat jest taki, że ma chorą córkę. Nie masz
  • Odpowiedz
ze będzie dodawał swoją cegiełkę w postaci historii z pracy strażaka (i nawet chyba dodawał, prawda?)


@E_li_mi_nator: był bardzo krótki moment że coś tam ciekawego wrzucał, poza tym to jego aktywność to tylko by dawać pieniądze, wpisy o czujkach i żenujące memy. Proszenie o pieniądze powinno być dodatkiem do contentu a tu wyszło na odwrót...
  • Odpowiedz