Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy mircy, ale ja czekam na wiosne. Dosyć już mam tej szarej chujni. Zawsze jak poczuję pierwszy ciepły wiosenny wiaterek wieczorem to zaczynam czuć że żyję.
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mando_: co za p---------e, przecież zimy w ogóle nie ma. Codziennie prawie jest słońce. W pojedyncze dni nawet do słońca+10, a ten tu narzeka. Nie ma nic lepszego jak sloneczny dzień w środku zimy
  • Odpowiedz
@Filareta: Widzę sporą część wykopków już zapomniała jakie lato było ostatnio, gdzie tygodniami nie było deszczu i nie dało się normalnie funkcjonować. A patrząc po obecnej zimie której właściwie nie ma, to to lato będzie jeszcze gorsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stafford:

przynajmniej łatwo będzie można ocenić kto ma nie po kolei w głowie jak wyskoczy z hasłem że takie lato mu się podoba (jak w tamtym roku)


xD
  • Odpowiedz
@Mors_mihi_lucrum: ja p------e to nie jest typowa jesień gdzie deszcz jest przez połowę tygodnia i w co drugim dniu pizga jak w kieleckim tylko zima, która od kilka lat zmieniła się na wiosnę. K---a masz codziennie słońce i na plusie, czego chcesz więcej. Drapales chociaż raz szyby z mrozu w tym roku? Bo ja nie.
  • Odpowiedz