Wpis z mikrobloga

Ja: - Mimo trzymania na lokacie moje oszczędności tracą na wartości przez inflację.
Kolega: - To nie trzymaj w banku tylko w gotówce w domu. Ja tak robię i nie tracę.

Jak w tym kraju ma być normalnie?

#pieniadze #oszczedzanie #banki
  • 78
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: No jakis czas temu chcialem kupic dom na zadupiu i kawalek ziemi rolnej zeby zostac rolnikiem xD ale jak przeczytalem ile moge jako miastowy kupic to olalem temat. Wczesniej bylo 0,7ha teraz laskawcy do 1ha podbili.
  • Odpowiedz
@1918: Ale jeśli mieszkanie kolegi zyskuje na wartości, to koszyk gotówka+mieszkanie jednak też pewnie jest na plusie.
Twój kolega wcale nie musi być taki głupi, jak Ci się wydaje. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@1918: Oszczędzanie w gotówce ma ten plus, że w przypadku krachu na świecie, to upadający bank ma pełne prawo zabrać pieniądze klientów, żeby ratować własny interes. A gotówki z materaca nie zabiorą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ty bajciarz, rzepak sieje sie w sierpniu xD


@dawid131: Termin graniczny to sugerowana najpóźniejsza data mądralo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Siać może kiedy chce, teraz jest tak ciepło i pogoda tak odwala, że jak nie przymrozi to fakczynie może mu się udać 2x wyjść na swoje ;)
  • Odpowiedz
Widziałem ofertę chyba już od 1% wartości apartamentu możesz kupić i masz zwrot inwestycji na poziomie 8% rocznie. Lepsze to niż utrata wartości.


@sralpies: o #!$%@? xD świetna porada panie ekonomisto. To już lepiej niech mi przeleje te kasę. Też #!$%@? na tym ugra.
  • Odpowiedz