Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: Za duży metraż. Po odkurzeniu takiego mieszkania będą Cię ręce bolały. Moja dziewczyna kupiła dysona v8 a stary odkurzacz oddaliśmy. Po odkurzeniu 50 m2 boli mnie bark. Jedyny plus takiego odkurzacza to brak kabla a tak to same minusy. Ciężki, nie poręczny, bateria starcza ledwie na 50m2 przy max mocy, luzy na rurze. Kup lepiej normalny wtorkowy odkurzacz z długim kablem.
@dedik: Oj różnią się. W wersji V11 czuć, że ma lepszy i mocniejszy silnik i "moc ssania" jest na takim poziomie na w V8 na trybie Boost. Mimo to V8 bez problemu starcza na codzienne sprzątanie jak i kocią sierść. Poza tym na Amazonie są dodatkowe baterie powiększone, które dają w trybie Boost 20-30 min sprzątania ;p
@dedik: W samochodzie tez używałem i muszę stwierdzić ze jest jeszcze bardziej nieporęczny niż w domu. Za to nie trzeba płacić za odkurzacz na stacji. Szkoda ze ta rurka jest taka krótka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hannahalla: V8 w trybie nornal ze zwiększoną bateria bez problemu da rade a nawet zostanie mocy na tryb boost.
Ze zwykłą bateria jak odkurzysz 80m2 w 30min to też da radę ale nic nie zostanie zapasu np na meble.
Używam na codzien do ponad 60m2 i jest na lajcie bo dodatkowo oblatuje meble turboszczotka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hannahalla: A co do Xiaomi to niestety t razem Xiaomi nie jest lepsze mimo iż jest wiele tańsze. Jest po prostu słabe.
Dyson V8 Absolute New jest za 1749zl w euro z pełnym wyposażeniem i jest to najtaniej na rynku.