Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Nie wiem po co Korzystacie z tego tindera jak to co teraz to co zostało to same odpady z które są 2/10 a chcą gigachada 11/10.
Na żywo o wiele łatwiej. Mam już jedna fwb poznana na żywo, ostatnio napisałem do innej która poznałem na żywo to ta ciągle do mnie pisze i nie daje spokoju, dziś właśnie grałem z nią bilarda, od razu po pytala się kiedy się i chciała wpaść do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A na tinderze trzeba spermic czy stawać na rzęsach żeby laske 5/10 wyciągnąć na herbatę.
#tinder #podrywajzwykopem #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krajczar: no to poznaj nowa paczkę znajomych. Ja chodziłem na konwenty różne. Nie wiem ile ty masz lat. Ale ta co dzisiaj byłem z nią to poznałem na konwencie i jak widać pyklo i jest zainteresowanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Still22lvlCrock: xD, tam gdzie są laski lol. Pytacie jakby był to jakiś sekretny kod i schemat, a po prostu trzeba wyjsc do ludzi i nie być mega aapolecznym bo wtedy wiadomo cudów nie będzie. Myślę że pomaga to że mam mordę 7/10 lub 8/10 ale wysoki nie jestem więc chadem nie trzeba być a dziewczyny czasem same zagadują, albo są zainteresowane jak pogadasz chwilę
@Zimnok: na żywo jest łatwiej bo jak wyczuje od Ciebie np Kourosa to jest już Twoja ( ͡º ͜ʖ͡º) btw. Nie spermiąc na tinderze, nie pisząc jak zjeb typu 'hej co tam' i nie stawiając lasek na piedestale da sie spokojnie ugrywać typiarki 7+/10