Wpis z mikrobloga

@WielkiNos
Czasami, przy próbie kradzieży samochodu, jeśli złodziej trafi na jakieś nietypowe zabezpieczenia i nie może zwinąć auta to potrafi niszczyć samochód swojej ofiary. Rozlewanie cuchnących płynów, farby czy inne zniszczenia się zdarzają.
Kumplowi tak poprzecinali tapicerkę na wszystkich siedzeniach w samochodzie.
  • Odpowiedz
  • 46
@larine czekaj co? że niby facet to od razu bogol a babka to pewnie na kasie w żabce xd? myślę że w tym 40 milionowym kraju jednak zdarzają się majętne panie, patrz taka Peretti która staje swoją g klasą w podobny sposób. Myślę że się ktoś #!$%@?ł za to stanie na chodniku i stąd te zniszczenia
  • Odpowiedz
@Emble też poczyniłam właśnie mały stalking :D i wydaje mi się, że motywem była zazdrość, ale bez romantyzmu w tle :P prędzej jakiś zazdrosny sąsiad. babeczka trochę chwaliła tym autkiem, ale wygląda, jakby żyła w udanym małżeństwie, bo fotek rodzinnych ma pełno. także chyba jednak nikt nikogo nie zdradził, ech
  • Odpowiedz
@larine: Albo po prostu rozeszli się ew. zostawił ją. A później typ jak będzie taki sam jak ten z Poznania to jej coś zrobi za auto. Ludzie to mają banię ( ͡ ͜ʖ ͡) Ona mu auto a on jej ryj obije za auto albo lepiej. Piękna historia może się rozwinąć ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 64
wygląda, jakby żyła w udanym małżeństwie, bo fotek rodzinnych ma pełno


@larine: akurat udowodniono, że im więcej fotek na socjalach, tym mniej szczęśliwy życie
  • Odpowiedz
@larine: Teraz patrzę dalej, starego posta nie będę edytował dopiszę jedynie że, ludzie potrafią cokolwiek rysować i niszczyć z zazdrości. Zbierasz na auto rok, kupisz to zawsze jakiś cep się znajdzie i porysuje bo jak to tak Ty możesz mieć a on nie. Kij że, przepiernicza kasę a ktoś zbiera. Taka mentalność. Kiedyś jak pracowałem w kołchozie kupiłem sb. autko niedrogie ok. 20 tys. zaparkowałem w pracy, patrzę za parę dni
  • Odpowiedz