Wpis z mikrobloga

@RichKidOfSnapchat: jak masz kasę fiskalną to paragon, jak nie masz i nie przekroczysz limitu to fakturę.
Jak chce zapłacić jako os. fiz. to liczysz usługę z vat.
Jak zapłaci przelewem to nie liczysz do limitu kasy.
Proste ...
@koral: @kuncfot: nie ma żadnego limitu jeżeli sprzedajesz przez internet na FV, nie musisz mieć kasy. Podaj dane osobowe czyli imię nazwisko i adres.
Nie wiem tylko jak to jest w VAT bo tam sprawy są pogmatwane jeżeli sprzedajesz nie dla firmy.
@RSGApps: widzisz, dokładnie to pisałem w 5 tym poście. "jeżeli zapłata jest przelewem to nie liczy się do limitu kasy"

Ponadto Ty misiu kolorowy napisałeś, że przy sprzedaży "przez internet" a tu chodzi o sposób zapłaty a nie "przez internet", jeżeli sprzedasz przez internet a klient przyjdzie w Ciebie po towar i zapłaci do rączki to co? ... chodzi o sposób zapłaty.
hmm, bez powodu raczej paypal nie cofa przelewów


@RichKidOfSnapchat: cofnięcie zapłaty na paypalu zajmuje mniej czasu niż napisanie tego posta na wykopie.
A paypal jest baaardzo za kupującymi, więc tak naprawdę z byle jakiego powodu możesz dostać chargeback i paypal go prawie na pewno zatwierdzi. Było setki razy przerabiane na wykopie. Możesz nie zobaczyć towaru ani pieniędzy.

Co do kasy fiskalnej to zależy co sprzedajesz, część towarów/usług wymaga kasy już od
@Shajo: @RSGApps: wystraszyliście mnie i wciąż nie mam moich 6500 dolarów, #!$%@?. A co jak on mi zaplaci i ja sobie wyplace na konto bankowe? Wtedy też może zrobic refunda? Albo każe mu wysłać zdjęcie dowodu z napisem "TO JA WYSLALEM TEN PRZELEW" i data dzisiejsza? Co myślicie?