Wpis z mikrobloga

#przegryw i #blackpill to po prostu ukryty sadomasochizm, wiekszosc z was nie jest przegrywami ale kochacie swoje urojenia bo kochacie ból. Te tagi przyciagaja socjopatow jak @Blackpill_RAW ktorzy biczuja was a wy czujecie przyjemnosc od tej depresji i czarnej propagandy, mozecie czuc sie ofiarami i plywac w swojej rzekomej krzywdzie. Dlatego przychodzicie tutaj dzien w dzien po swoja codzienna dawke biczowania bo daje wam to uczucie euforii.

#przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #blackpillraw #redpill #bluepill ##!$%@? #tfwnogf #mirkokoksy #wychodzimyzprzegrywu
D.....7 - #przegryw i #blackpill to po prostu ukryty sadomasochizm, wiekszosc z was n...

źródło: comment_1581594943ANAEllvyH1pmsymj1uYpIU.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@DDD777: Jaka wielka szkoda, że nie możesz żyć naszym życiem, może być poczuł, że nie jest to żaden sadomasochizm. My się nie biczujemy bo sprawia nam to przyjemność, to nieudane życie nas smaga swoim batogiem, a obecność tutaj jest raczej krzyk rozpaczy. Faktycznie, na tagu jest masa zakamuflowanych trolli, ale są ludzie mający naprawdę schrzanione życie, a czasami wyżalenie się przynosi jakąś ulgę.
  • Odpowiedz
jako ukryty sadomasochista jest wielce prawdopodobne ze znacznie zanizasz swoja atrakcyjnosc bo daje co to status ofiary


@DDD777: to się mylisz bo ja zawsze się uważałem za w miarę atrakcyjnego, niestety po wielu próbach i doświadczeniach rzeczywistość mnie brutalnie zweryfikowała.
  • Odpowiedz
to po prostu ukryty sadomasochizm


@DDD777: Jak mowienie PRAWDY, ze kobiety szczerze pozadaja TYLKO przystojnych (okolo 20% mezczyzn) a z pozostalymi sa dla kasy/ze strachu przed samotnoscia/innych korzysci ma byc sadomasochizmem? ( ͡º ͜ʖ͡º) Mógłbyś wyjaśnić? Ja uwazam, ze brutalna prawda jest milion razy lepsza niz miłe kłamstwo.

wiekszosc z was nie jest przegrywami


Oczywiscie, ze nie, bo przegryw to ogólne niezadowolenie z życia, na wielu
  • Odpowiedz
@DDD777: ten content który on postuje raczej niesie przesłanie takie, że kobiety mają bardzo wysokie wymagania i szczerze pożądany będzie mało który mężczyzna oraz że kierują się instynktami przy wyborze partnera, biologia i hormony nimi sterują. To jest po prostu prawda i dlatego wielu mireczków woli sobie odpuścić bieganie za dupami bo tylko stracą przez to rigcz, pieniądze i nerwy. Blackpill tutaj nie zakłada raczej, że jak jesteś mało atrakcyjny to
  • Odpowiedz
Mi #blackpill dał komfort - że to nie ze mną coś jest nie tak, tylko że tak działa świat. Dzięki niemu wycofałem się z wyścigu szczurów i wygrałem życie. Prawdziwe życie i wolność.
  • Odpowiedz
@DDD777: Skolioza całkiem spora, płaskostopie, koślawe kolana, przeprosty w łokciach, gotyckie podniebienie, cofnieta szczena, waga 70 kg a prawidłowy wzrost 190 może wiecej( teraz 185) IBS, choroba tkanki łącznej. I co powiesz. Rzeczywiście niektórzy przesadzają ale jest wiele takich odpadów jak ja.
  • Odpowiedz
@DDD777: to ze sa przegrywami czy nie to kwestia wzgledna bo nie ma naukowo czegos takiego jak przegryw.
Natomiast wielu z nich ma problemy psychiczne i nigdy nie zrozumiem dlaczego atakują mnie kiedy chce im pomóc: mowie zeby szli do psychiatry zamiast sluchać jakichś bzdur ze nie da sie zmienić swojego zycia.
  • Odpowiedz
@DDD777: A wiesz, w moim wypadku się zgadzam. W gimnazjum byłem przegrywem, którego wszyscy bili, ale w liceum wykorzystałem fakt, że nikt mnie nie znał - ogarnąłem się społecznie i stałem się normikiem. Potem studia, były związki, były i seksy.

Ale od jakiegoś czasu wpadłem w zapaść. Co próbuję z niej wyjść, to blokada. Jak się czuję przez kilka dni dobrze, to potem się czuje źle bo... czułem się dobrze. A
  • Odpowiedz