Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MadeleineDawson: już spokojny ale wyniki jeszcze trochę bo jeszcze z 7 osób musi przejść przez obronę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a pić nie będę bo z rana do pracy trzeba iść ( ͡° ʖ̯ ͡°) nadrobię w weekend bo mnie wycieczka do Krakowa czeka
  • Odpowiedz
@Szukam_loszki: I po co się było stresować? Powiedz szczerze, ile osób nie obroniło? Tylko Ci co nie przyszli albo przyszli najbanie lub w krótkich spodenkach. Polska edukacja to patologia mocno :)
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: Da się nie zdać. Patrząc na moje obrony widzę, że przy magisterce trzeba się bardzo postarać, ale inżynier nie przychodzi tak łatwo. Może akurat na moim wydziale, bo jednak były osoby, które poprawiały. Pytania za całych studiów z puli 50 pytań, które są tylko wskazówką i mogą pytać kompletnie o wszystko, ale nikt nie pyta o nic z pracy.
  • Odpowiedz
@leniwyzniwiarz czyli zwyczajnie #!$%@?, bo ci się nie chciało nauczyć.
Mam mgr i jeden mgr inż i jakoś dało się zdać. Na obu uczelniach też wszyscy zdali.
Co innego nie dopuścić, a co innego #!$%@? obronę. Trzeba się bardzo postarać.
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: a co jeśli mam podwójnego mgr inż. i nie #!$%@?łem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisałem tylko, że można tego nie zdać, bo wszystko zależy od uczelni, wydziału i kierunku, dodatkowo dochodzi stres i skład komisji, więc potrafię zrozumieć, że komuś potrafi się powinąć noga. Oczywiście są też osoby, które nie powinny się tam nawet znaleźć, bo to zwykłe głąby pasożyty, ale o nich nie pisałem.
  • Odpowiedz