Wpis z mikrobloga

Który z was naprawdę chce odmienić swoje życie?


nie ma już mojego wpisu który chciałem podlinkować bo kogoś zapiekła dupa i usunął ¯\_(ツ)_/¯

W każdym bądź razie plan jest taki, biore cały hajs który mam, sprzedaję wszystko co mam tutaj i uciekam na Alaske, wybuduje sobie chate z drewna i bede polował na zwierzęta, łowił pstrągi w rzece i pił whisky w bujanym fotelu przed chatą z dala od normictwa, p0lek i całego tego brudu.

Pytanie z czego będę żyć? las mi da wszystko czego potrzebuję, jedzenie, schronienie i wszystko czego do życia potrzeba. Będziemy sprzedawać skóry upolowanych zwierząt za srebro a za srebro kupować whisky, naboje do strzelb i inne niezbędne rzeczy.

Jeżeli jest ktoś kto się na to decyduje to mam wolne miejsce, opłacę samolot i pokryję wszystkie inne niezbędne wydatki. Zbieram plusy do czwartku do północy a później losowanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#przegryw #rozdajo ##!$%@? #depresja #rozowepaski #niebieskiepaski #wychodzimyzprzegrywu #niewychodzimyzprzegrywu
GeorgeConstanza - Który z was naprawdę chce odmienić swoje życie? 

 
nie ma już m...

źródło: comment_1581466646ni1owGlCWLRGHURCVnNldI.jpg

Pobierz
  • 33
@Hohaj reki uciac sobie nie dam ale gdzies kiedyś o tym czytalem. Jak by nie bylo za wiele ludzi tam nie zyje i raczej malon chetnych by sie tam sprowadzić.