Wpis z mikrobloga

Ej, może mi ktoś wyjaśnić czemu jak Apple wypuszcza nowy telefon to zawsze całe mirko zasrane, a jak Samsung chce 6 tysięcy cebulionów za takie szpetne g---o to ani jednego wpisiku? XDDD

Przecież to powinno się nazywać Samsung Thanks for not aborting me Pro XDD Jeszcze ten napis 100x żeby było wiadomo że to jest PRO KAMERA DLA PROSÓW BO CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY I NA PRZYKŁAD NIE WIEDZĄ ŻE KAMERA MA ZOOMA XDD

#apple #ios #android #samsung #kiciochpyta
Kozajsza - Ej, może mi ktoś wyjaśnić czemu jak Apple wypuszcza nowy telefon to zawsze...

źródło: comment_1581457925vEkoMwSrgJXMDvV4en6HVh.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: bo jak wychodzi nieopłacalny Android to ludzie po prostu go nie kupują, więc nie ma z kogoś się śmiać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: dla mnie zupełnym nieporozumieniem jest moduł aparatu z boku. To gunwo wystaje dość porządnie poza bryłę telefonu i jeśli chce się coś zrobić podczas gdy telefon leży na stole, to się k---a nie da, bo się hybocze. Zdecydowanie bardziej wolał bym grubszy telefon, z którego aparat nie wystaje, a dodatkowe miejsce mogła by zająć większa bateria. Ostatecznie aparat na środku.

Co do głównego tematu, to Samsung Galaxy Sxx to
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Dlatego ja nie planuję zmieniać mojego Galaxy S7 Edge bo w zupełności mi wystarcza. Jak minie moda na te dziwaczne płyty indukcyjne na telefonach to może pomyśle o jakimś upgradzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz