Wpis z mikrobloga

Ej, może mi ktoś wyjaśnić czemu jak Apple wypuszcza nowy telefon to zawsze całe mirko zasrane, a jak Samsung chce 6 tysięcy cebulionów za takie szpetne gówno to ani jednego wpisiku? XDDD

Przecież to powinno się nazywać Samsung Thanks for not aborting me Pro XDD Jeszcze ten napis 100x żeby było wiadomo że to jest PRO KAMERA DLA PROSÓW BO CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY I NA PRZYKŁAD NIE WIEDZĄ ŻE KAMERA MA ZOOMA XDD

#apple #ios #android #samsung #kiciochpyta
Kozajsza - Ej, może mi ktoś wyjaśnić czemu jak Apple wypuszcza nowy telefon to zawsze...

źródło: comment_1581457925vEkoMwSrgJXMDvV4en6HVh.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Kozajsza: bo raz, trzeba by przyznać, że po nabijaniu się z "palnika" w iPhone Samsung zrobił cały piekarnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marek1991: to czemu nie ma nawet wpisów jakie wspaniałe telefony, które mają 12GB RAMu? I wyświetlacz 120Hz? Czyżby specyfikacja nikogo nie obchodziła?
  • Odpowiedz
@Marek1991: A nie to spoko, jak tył jest szpetny jak gówno to spoko bo i tak nie patrzę xDD

samsung nie ma takiego poziomu fanbojarstwa co apple


Ci mistyczni fanboje apple, a tag #apple przy każdym keynote zasrany wpisami użytkownikow siaomi i innych androidów xD
  • Odpowiedz
samsung nie ma takiego poziomu fanbojarstwa co apple


@tpap: jak widać po tym typie z psem co się dzisiaj sra pod każdym wątkiem jakby mu za to płacili jest to nieprawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marek1991: no, tylko we wrześniu przy premierze iphonów zleciało się 20 razy więcej nawiedzonych xiao i samsungiarzy na tagi. A logika "telefon widzi się z przodu a nie z tyłu" przy sprzęcie za 6 koła to XD
  • Odpowiedz
@Kozajsza: taka pro camera ze nie da sie nigdzie dowiedziec jaka jest wielkosc matrycy, bo wszyscy powielaja ten sam marketingowy belkot ktory dostali w mailach, a musza byc grzeczni by na nastepne przedpremiery ich wpuszczali wiec przeklejaja slowo w slowo bez najwazniejszych dla pro klienta detali
  • Odpowiedz
@Kozajsza: chodziło mi o to że lepiej żeby przód był ładny, bo patrzy się na niego przez 99% czasu korzystania z telefonu. Pewnie dla ciebie gigantyczne ramki i notch jest ładniejszy, bo przez Fanboy xd
  • Odpowiedz
@Marek1991: ja tam widzę, że cały tag jest heroicznie broniony przez ostatniego samuraja. Się dziwisz, że patrzą na cenę. Powiem Ci, że po zapłaceniu kilka tysięcy za jabłko, po 2 latach nadal aktualizację robię jak człowiek, przez ustawienia. A nie flashowanie czegoś tam, XDA i liczenie że komuś się chciało to robić. No XD
  • Odpowiedz
Pewnie dla ciebie gigantyczne ramki i notch jest ładniejszy, bo przez Fanboy xd


@Marek1991: No właśnie tak średnio bym powiedział, ale ten Samsung też dupy nie urywa. A tył ma szpetny na maksa, plus jak każdy Samsung jest obrzydliwie kwadratowy.

to jeden, a ajfoniarzy policzyć nie da rady


@tpap Zawołam Cię jak będzie keynote i policzymy razem ile będzie wpisów fanbojów siaomi i innych chińskich wynalazków, a ile użytkowników Apple (
  • Odpowiedz