Wpis z mikrobloga

  • 9
@Chlodny_Pokerzysta raczej banda nastolatków, którzy musieli puszczać dziewczynki pierwsze do klasy a w liceum ich pierwsza miłość zerwała z nimi, bo woleli grać w konsolę niż pójść na spacer.
  • Odpowiedz
@kicioch:

No pewnie, to już nie czasy co dorożką się jeździło.

Nie w tym kontekście pytam. SUVy to wiocha, nuda, która kojarzy się z buractwem na drodze i kobietami "z zawodu żona prezesa". Są samochody luksusowe, sportowe, klasy gt, a ktoś SUVa dobiera.
  • Odpowiedz
Błąd - nienawidzimy patologi spolecznej jak hipergamia czy feminizn


@Chlodny_Pokerzysta: Wait wut xD Hipergamia to efekt patriarchatu, kiedy to kobieta musiała znaleźć sobie męża na jak najwyższym poziomie, bo od niego miało zależeć całe jej życie. Feminizm za to walczy z patriarchatem i dąży do zrównania kobiet z mężczyznami.
Innymi słowy, nienawidzicie zarówno sytuacji kiedy kobieta jest podporządkowana mężczyźnie, jak i kiedy jest mu równa.
Pozostaje jeszcze tylko taka, w
  • Odpowiedz
@Jakly #!$%@? mnie to tak że i jednego i drugiego bym palnął w łeb za te z moszny wyssane ideologie xD "łasa" może być też Hiszpanka, Rosjanka, Kolumbijka, ba nawet niektórzy faceci postanawiają przejść życie na poziomie easy i szukają jakiegoś cougara której bogaty mąż umarł a są niewyżyte seksualnie, #!$%@?, ba, taki sposób na ustawienie się był znany od zarania dziejów i przeszkadzał on ludziom, którzy nie radzą sobie z
  • Odpowiedz
Hipergamia to efekt patriarchatu, kiedy to kobieta musiała znaleźć sobie męża na jak najwyższym poziomie, bo od niego miało zależeć całe jej życie. Feminizm za to walczy z patriarchatem i dąży do zrównania kobiet z mężczyznami.


@Jakly: dlatego nadal te nowoczesne kobiety wymagają faceta na jak najwyższym poziomie, nierzadko same będąc na o wiele niższym, seems legit ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Oczywiście każdy sobie może wymagać
  • Odpowiedz
@Chlodny_Pokerzysta: A ja dalej nie rozumiem waszego problemu xD Hipergamia to coś naturalnego i nawet w świecie zwierząt samice wolą samców z większymi zasobami. Powiem więcej, ja z laską, która zarabia lepiej ode mnie czułbym się zwyczajnie źle. Nie miałbym nic przeciwko takiej na takim samym poziomie (największa szansa na relacje partnerską, z mojego najdłuższego związku wiem, że taka jest naprawdę świetna). Na niższym poziomie finansowym też spoko, choć też
  • Odpowiedz
SUVy to wiocha, nuda, która kojarzy się z buractwem na drodze i kobietami "z zawodu żona prezesa".


@push3k-pro:

Dla Ciebie i dla mnie. Niestety są one od kilku lat bardzo modne - najwięksi producenci dostają #!$%@?, żeby tylko mieć SUVa w każdej możliwej klasie (vide MB czy VW). A to dlatego, że ludzie ich chcą (myślą, że potrzebują)

Takie czasy :(
  • Odpowiedz