Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Miki!
Piszę anonimowo, bo mój #niebieskipasek ma tutaj konto. Powiedzcie mi czy ze mną jest coś nie tak (logika #rozowychpaskow) czy mam problem z niebieskim. Jesteśmy razem już ponad dwa lata (26-27 lat). Nie mieszkamy razem. Spotykamy się co weekend, czasami jak się uda to na tygodniu. Od jakiegoś czasu prawie że sobą nie rozmawiamy. Jak się widujemy to też mało odzywamy się do siebie. Odnoszę wrażenie, że go już nudzę. Czy coś jest ze mną nie tak czy co?

Tak wiem głupia jestem..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: wygląda na to, ze zauroczenie się skończyło i nie udało się wam się wytworzyć stabilnej relacji na płaszczyźnie psychologicznej, dlatego się od siebie oddalacie; zresztą fakt, ze po tak długim czasie widujecie się raptem kilka dni tygodniu świadczy o tym, ze nie jesteście ze sobą blisko - znajomi, przyjaciele spędzają ze sobą więcej czasu niż wy rzekomo para
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam fakt ze jesteście ze sobą dwa lata a mieszkacie osobno wskazuje ze na sile się izolujecie poza tym to ze nie mówi nie znaczy tyle co całokształt angażowania się, jeśli z miła chęcią zabiera cię na randki i inne fajne niespodzianki to nic straconego natomiast jeśli i tego nie ma to raczej już wszystko zdechło