Wpis z mikrobloga

Cześć, dzięki wszystkim za nagłośnienie sprawy z Glovo pod tytułem "jak zostałem wyru** na 3 burgery" należy się Wam podsumowanie oraz finał akcji.

Gwoli przypomnienia w krokach opiszę co się wydarzyło:
1. Zamówiłem z Glovo do firmy 3 burgery
2. Pan o ukraińskim imieniu nie dał rady dostarczyć zamówienia, ponoć pukał do drzwi na korytarzu rozdzielającym naszą firmę od windy o jakieś 20 metrów zamiast użyć dzwonka. Obsługa Glovo próbowała się ze mną skontaktować telefonicznie lecz prowadziłem w tym czasie rozmowę. Nie mam włączonych połączeń oczekujących w związku z tym nawet nie wiedziałem że dzwonią. Ostatecznie Pan Andrei postanowił zabrać burgery i wykarmić swoją rodzinę. Glovo anulowało zamówienie na mój koszt. Powodem było niezastanie mnie w miejscu odbioru lecz według mnie do odbioru nie doszło ponieważ Pan kurier Andrei nie użył dzwonka na domofonie co jest równoznaczne z sytuacją gdy zamawiacie jedzenie i koleś czeka przed klatką schodową w Waszym bloku nie myśląc o tym, że może użyć domofonu.
3. Na supporcie twardo trzymają swoją stronę (w komentarzach ss'y)
4. Poprosiłem Revolut o formularz chargeback
5.
Dzisiaj dostałem informację z Revolut o akceptacji chargeback!**

Glovo shame on you!
#glovo
  • 159
  • Odpowiedz
Dostawcy jedzenia to w większości ameby których przerasta znalezienie poprawnej ulicy ale jeśli masz tak oznaczone #!$%@? biuro i nie odbierasz telefonu to dla mnie jest to twoja wina
  • Odpowiedz
@ziemniaczek: Zwrot pieniędzy jak najbardziej się należy - zamówiłeś coś, zapłaciłeś za to i tego nie dostałeś, chargeback to tylko formalność, żadne głupie regulaminy nie mają tu nic do gadania. Ale na teksty o frajerach można odpowiedzieć tylko "xD". Zamiast z nimi tyle dyskutować i tracić czas, trzeba było postawić sprawę jasno - albo zwrot pieniędzy albo chargeback. Szkoda nerwów i czasu. Ty, bardziej że sama kwota to nie są jakieś
  • Odpowiedz
@Bielecki: to, że twój telefon nie ma funkcji przewijania przy robieniu screena albo ma, tylko nie znasz tej funkcji albo nie umiesz z niej korzystać, nie znaczy, że takie coś, co wrzucasz, będzie w jakimkolwiek stopniu zabawne :)
  • Odpowiedz
@ziemniaczek: No i zajebiście. Chcieli zrobić akcję typu "Nie mamy pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi?", a tu zdziwko, że obciążenie zwrotne podziałało XD #!$%@?ć leszczy z lamusami się nie pieścić.
  • Odpowiedz
@NeonowyDemon:

@ziemniaczek: Tak swoją drogą skoro wiedziałeś ,że ma przyjechać jedzenie to mogłeś nie rozmawiać przez telefon. Różne rzeczy mogły się zdarzyć i nie mówię tu o tym dzwonku. A i pro tip jak z kimś rozmawiasz i ktoś dzwoni na ten sam telefon to słychać bardzo charakterystyczne pipczenie w głośniku.


właśnie sobie wyobrazilem jak kończę rozmowę "proszę mi wybaczyć, omówimy pańską apelację później, bo jedzie do mnie saszka z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@ziemniaczek: nie odebrałeś telefonu, to nie masz racji, powinni cię dojechać za ten chargeback.

Pracowałem kiedyś jako dostawca i z doświadczenia wiem, że jest sporo firmowych adresów, gdzie ciężko dotrzeć bez dobrych instrukcji i kontakt telefoniczny jest konieczny.
  • Odpowiedz
Po pierwsze glovo to gówno, reklamują się mega agresywnie, nęcą kuponami a strefa dowozu w Poznaniu jest mała jak okrąg nakreślony cyrklem ucznia.

Po drugie, to jesteś burak jak ja pie+#le. Pomijając fakt pogardy dla Ukraińca, to nie każdy musi wiedzieć jak twój januszex sp. j. jest oznaczony.
Sam proces reklamacji to też beka, powołujesz się na mirko, a sporo mirków ma cię w dupie za twoje zachowanie. "ŻĄDAM zwrotu środków i
  • Odpowiedz
@ziemniaczek: szanuje jak #!$%@?, idealnie to rozegrales, i naplute na morde tym chargebackiem, mysla ze sa #!$%@? kims wielkie polaczki #!$%@? kogos a potem robia wielka laske ze oddadza hajs xD walisz chargeback i naraska frajerzy, tak samo trzeba robic z allegro i innymi januszami

#!$%@? se #!$%@?, dobra nie chcesz po dobroci to negatyw i chargeback


i nie sluchaj tych spoleczniakow mowiacych ze to twoja wina - to ich psi
  • Odpowiedz
Dobry z Ciebie debil. Tejst z wykarmieniem rodziny był wieśniacki, a pisanie do ludzi z firmy że są frajerami jeszcze lepszy.
To pewnie wynika z tego, że jesteś biedny i te 60pln to był twój cały majątek :)
Na miejscu Andrieja bym tam przyjechał jeszcze raz i #!$%@?ł ci w ryj za tekst o rodzinie. Ciekawe czy wtedy byś był taki kozak :)
  • Odpowiedz
  • 1
@ziemniaczek No i dobrze, sam się ostatnio babrałem z Uberem. Ale po kilku dniach kłótni sami w końcu oddali pieniądze. Choć chargeback był już uruchomiony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Podobnie w niektórych blokach mieszkalnych, czasem przez kilka pięter z rzędu ani jednego oznaczenia numeru mieszkania.


@ajuto00: człowieku, raz trafiłem na klatkę, w budynku na szczęście tylko 4 piętrowym, gdzie autentycznie ANI JEDNO MIESZKANIE NIE MIAŁO NUMERU! Telefonu chyba nie odbierali, bo pamiętam, że musiałem zejść na sam dół i popatrzyć od jakiego numeru się mieszkania zaczynają. Prawie zawsze patrzyłem już przy wchodzeniu, ale czasem zdarzyło się zapomnieć, jak się spieszyło.
  • Odpowiedz